Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene viszonyulnom...

Hogy kellene viszonyulnom apám új nőjéhez, aki 5 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Nem túl szoros a viszonyunk, de elvagyunk apámmal. Most már rendszer az, hogy 20-25 évvel fiatalabb nőkkel jön össze. A legutóbbival 6 évig volt együtt, a csaj 2 évvel volt nálam idősebb. Nyaralások, rezsi, egyetem, hobbik, telefonok, laptop, ruhák, ékszerek ezeket mind kifizette neki. A 6 év alatt nem igazán volt rám kíváncsi. Most új barátnője van, róla még nem tudok sokat, egyszer találkoztunk kb 5 percre. Nehéz téma ez nekem, mert tudom, hogy csak a pénzre megy. Egy szép, fiatal lány nem fog szóba állni egy 50 éves palival, hacsak nem a pénzről van szó. Persze apám tejel is rendesen.


Hogy álljak normálisan a témához, amikor ez zavar?



2013. aug. 15. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát nézd.. el kell fogadnod, mert ha fejen állsz is, akkor sem változtathatsz az apád döntésén. Vígasztajon a tudat, hogy nincs becsapás a kapcsolatukban, nagyon jól tudja mindkettő, hogy milyen "szolgáltatást" várhat el a másiktól. Nem hülye a csaj sem, tudja, hogy nem az esze miatt van vele a gazdag ötvenes, és előbb-utóbb le lesz cserélve, nem várhat házasságot, gyereket, de még tiszteletet sem, ellenben ha készséges az ágyban és ragyogóan szép, akkor dögivel kap készpénzt és ajándékokat. De ugyanúgy apád is tisztában van vele, hogy az ő vonzereje a lóvé, szóval bármit megtehet a csajjal, de csak amíg fizet neki. Evvan, ezt kell elfogadnod. Még mindig jobb, mintha apu szerelmes lenne és nem venné észre, hogy a kis ribè kihasználja, nem? Ez így üzlet, kapcsolatnak álcázva.
2013. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem sok mindent tehetsz. HA találkoztok legyél normális. Végül is magadnak csinálsz stresszt, ha minden barátnőnél ezen gondolkodsz...


Ha jól értem, úgysem találkoztok olyan sokat.

2013. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanezt akartam írni, mint a 11-es. A lány csak "üzleti partner", nem érdemes különösebben foglalkoznotok egymással, elvileg már te is felnőtt vagy(jól gondolom?) megvan a magad élete, apu meg jó lehet elrettentő példának és kész. Gusztustalan embernek tűnik, gusztustalan kapcsolattal - leírásod alapján. Ennélfogva nem érdemes szorosabb kapcsolatot ápolnod vele a feltétlen szükségesnél.
2013. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

" dédnagyapáink korában,hogy a 17-18 éves

FÉRFI megnősült,eltartotta a családját és nem

ilyen töketlen majmok voltak,mint manapság a

hímek nagy százaléka. 30 éves kor alatt nem

is nagyon érdemes komoly dolgokat táplálni

egy pasi iránt,mert (TISZTELET A

KIVÉTELNEK!!!) nagyon éretlenek."


Az egy teljesen más világ volt, úgyhogy ez logikai bukfenc!

2013. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól, ha nem túl jól vagy apáddal akkor is arra költi a pénzét akire akarja. Mit törődsz vele.
2013. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Meddig volt apád az új barátnőjével? Milyen volt a kapcsolatod az új lánnyal?
jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!