Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt el kell mondanom neki? Ez...

Ezt el kell mondanom neki? Ez megcsalás?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttünk tegnapelőtt a barátnőmmel hogy egy ideig nem fogjuk keresni egymást és éppen alkalmam volt lefeküdni tegnap valaki mással. Egyébként a szex is egy ok volt, ezzel a másik lánnyal meg annyira jó volt hogy még mindig nem tudok másra gondolni. Eszembe jutott hogy végülis nem szakítottunk de egy kicsit mégis. Most megcsaltam vagy ez nem számít annak? El kellene majd mondanom neki vagy inkább tartsam titokban?

19/F


2013. aug. 16. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd szegény barátnődet, jobbat érdemel.
2013. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
járjál a "valaki mással", ha annyira jó
2013. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
ha szünetet kell tartani, akkor az úgyis veszett fejsze nyele... elmondhatod neki, mert ennek a kapcsolatnak szerintem már jövője úgy sincs...
2013. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nagy megerőltetés lett volna számodra ha a cerkádat a gatyádba tartottad volna? :-(
2013. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de ha te szeretnéd még az a kapcsolatot, akkor egy "alkalmam adódott lefeküdni valakivel"-t nem használsz ki.... Amíg igen, addg neked nem kell kapcsolat.


A "barátnődet" pedig nem szereted.


Ne, véletlenül se mondd el neki, felesleges megbántanod, csak akkor be csak egy ideig ne keresd.


Az, hogy megcsalás-e mindenkinek más, nekem az lenne.

Gondold végig, hogy ha mst ő lefeküdt volna valakivel, akkor mit gondolnál, főleg ha megtudnád..

2013. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Gyorsan szexelni kell egy másik nővel mi?Nagyon szeretheted a barátnődet, szerintem jobb lesz neki nélküled Te meg d@gd meg azt a másik nőt.Itt már nem számít hogy megcsalás vagy nem ennek van emberi oldala is...
2013. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha sokkal jobb volt a szex az alkalmi partnerrel, és írod is, hogy a szex volt az egyik ok a "szünetnek", akkor annak a kapcsolatnak annyi. Ha 19 évesen nem működik a szex egy kapcsolatban, akkor nincs sok értelme egymás idejét vesztegetni!!! Örülj neki, hogy időben tudtál lépni, még szemtelenül fiatal vagy, indokolatlan nem kielégítő kapcsolatban szenvedni! Ki tudja, lehet az ex-csajod is továbblépett már ;-)
2013. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg jobbat érdemel de én tényleg rendbe akartam hozni a dolgokat és még most is akarom. A hibáiból tanulnak az emberek nem? Nekem se esne jól ha megcsalna (vagy olyasmi) de ezek után azt hiszem megérdemelném.
2013. aug. 16. 08:31
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

De ez nem ezekután, sértettségben lenne, hanem csak úgy...


Tényleg a hibákbóltanul az ember, de ha már 19 évesen gond van a nemi életetekkel, akkor szexuálisan valószínűleg nem illetek össze.


Ha szeretnéd még egyszer hangsúlyozom, nem jutott volna eszedbe lefeküdni senkivel az első adandó alkalommal.

Ennyi...

2013. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Éppen alkalmam volt lefeküdni valaki mással"


Éppen? Csak úgy kiugrott a bokorból vagy mi? Ne haragudj, de ha neked már volt a tartalékodban más, akkor mit akarsz még a barátnődtől?

2013. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!