Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet el akarja csábítani...

A férjemet el akarja csábítani egy nő. Mit tegyek, hogy megtartsam a párom?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot Miquel...pont, hogy egy 45 éves emeber, már min. 25 éve alkalmazza is és egy 60 éves meg k. 40 éve.


Hány éves vagy 12?


Nézegesd egy kicsit a Káma-Szutrát...rájössz, hogy emberiségnek mindig a repertoárjában volt az orális szex.

2013. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A repertoárjában volt, ez igaz. Csak ne felejtsd el, hogy a mai középkorúak közül nagyon sokan részesültek vallásos, és ezáltal igencsak prűd neveltetésben. (Mint pl az én első feleségem.)
2013. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ez is hulyeseg elozo de meg mekkora

En 42 eves vagyok gyakorlo hivo es a repertoar nalunk meglepodsz de nagyon bo.

Valals es hivo elet nem azt jelenti nem elvezhetetd a szexet a ferjeddel pont ellenkezoelg egy hazassagban minden mehet amit mindekt fel elfogad.

a te feleseged nem hivo volt hanem fapina ennyi.

2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ekkora baromságot Miquel...pont, hogy egy 45 éves emeber, már min. 25 éve alkalmazza is és egy 60 éves meg k. 40 éve. Hány éves vagy 12?


Nézegesd egy kicsit a Káma-Szutrát...rájössz, hogy emberiségnek mindig a repertoárjában volt az orális szex."


Aki ezt válaszolta vagyis én egy 39 éves, kb. 20 éve aktív szexuális életet élő nő. Alkalmazom az orális szexet, mert szeretem és azt is ha csinálják. Jártam ugyan templomba, ez tény.


Lehet, hogy a szexualitás nem működött a feleséged és te közötted, a volt férjemmel én utáltam szexelni, mert nem szerettem szívből, de technikailag jó volt sokáig aztán már azt is utáltam. De azt hiszem a jó szexnek kis része csak a technika, a jó szex szívből jön.

2013. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"A repertoárjában volt, ez igaz. Csak ne felejtsd el, hogy a mai középkorúak közül NAGYON SOKAN részesültek vallásos, és ezáltal igencsak prűd neveltetésben. (Mint pl az én első feleségem.)"

Megismétlem: NAGYON SOKAN. Örülök, ha te nem, de attól még nem érvényes mindenkire. Van, ugye, aki nagyvárosban nevelkedik, és van aki bivalybasznádon. Utóbbi szexuális kultúrája fényévekkel elmarad-HAT a városben élőkétől.

Megismétlem, mielőtt ebbe is belekötsz:elmarad-HAT.

2013. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!