Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Irjak legalább...

Mit csináljak? Irjak legalább egy üzenetet a párom anyukájának?

Figyelt kérdés
ma van a párom anyukájának a szülinapja.igazából egyszer találkoztam vele mikor ugymond be lettem mutatva,azóta nem találkoztam vele mert messze lakunk egymástól,de telefonon ritkán szoktunk beszélni.még igazából nem alakult ki semmi olyan viszony köztünk,de én is kedvelem,meg ö is.és most nem tudom eldönteni,hogy legalább irjak neki egy üzit vagy ne?,mert bunkó sem akarok lenni!bár ö sem köszöntött meg,de szeretnék nyitni felé és egy jó kapcsolatot kialakítani,vagy majd inkább jövöre? várom válaszokat
2008. jún. 30. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki egy sms-t. Kedves gesztus, és ő is értékelni fogja. Látja majd, hogy figyelmes vagy. Ez lehet az első lépés a jó kapcsolat kialakítása felé.
2008. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én mindig a férjemmel együtt köszöntöm az anyukáját. ahogy ö is az enyémet.

szóval monda párodnak hogy külön írjatok vagy hívjátok fel és köszöntsétek meg.

2008. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj neki! Hisz' nem tart semeddig és biztos értékelni fogja. Vagy kérdezd meg a párodat, és együtt írjatok. :)
2008. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én írnék a te helyedben! biztos örülni fog hogy a fiának milyen figyelmes szerelme van:)
2008. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is írnék. Küldj neki a neten egy képeslapot:)
2008. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt, a legszebb, ha postán küldesz Neki képeslapot.
2008. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok leutazni hozzá ajándékba?

Ha nem akkor küld valamit postán, mert nyitni mindig jó.

Neki pedig nem kellett felköszöntenie téged, mert honnan tudná a szülinapodat, és te jöttél a családba tehát neked kell kezdeményezni, tehát neki nem kellett elsőnek felköszöntenie..., mert neked kell ezzel jelezni, hogy mélyebben kapcsolódsz a családhoz.

Szerintem kibírtok egy napot, meg egy vonatjegyet, vagy mivel mentek..ideje lenne meglátogatnotok is!

2008. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!