Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog, ha...

Mennyire normális dolog, ha egy felnőtt férfi nem tud elszakadni az anyjától?

Figyelt kérdés
50 éves a párom, édesapja már nem él. Anyukájával két egymás melletti házban laknak. Anyuci általában főz rá és rendszeresen együtt vásárolnak. Ezt már megszoktam és soha nem is tettem szóvá. De volt olyan helyzet, hogy a párom kimehetett volna külföldre dolgozni, és nem ment, mondván hogy nem hagyhatja itt az anyját, mikor az gondoskodott róla. De hát könyörgöm, az anyáknak ez a feladata, én nem gondolom hogy ezért neki fel kéne áldozni a saját életét. Lehet hogy én látom rosszul, de nagyon elgondolkodtatott, hogy szerencsés egy ilyen férfival összekötni az életem, akinek az életében ennyi idősen is az anyja az első?
2009. okt. 29. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"De elég önző a kérdésed...ezt inkább meg kéne beszélni a pároddal, mintsem azon agyalni, hogy elhagyd..." -Na, ez a rossz megközelítés. Egyáltalán nem baj, ha a kérdező érdeklődik. A maga véleményét kialakíthatja ezután, akár figyelembe veszi, akár nem az itt írtakat.


Felelőtlen meg akkor lenne, ha tovább hitegetné a párját, pedig már egyre inkább a szétválás felé húzza a szíve.

Válás is kevesebb volna, ha a házasság ELŐTT gondolkodnának és gyűjtetének minél több információt a felek.

2009. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmmiképp sem jó úgy összekötni az életedet valakivel, ha tényleg úgy érzed, menekülnél tőle.

22.00

2009. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!