Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy férfi az életemben, akitől nem tudok elszakadni, de Ő sem tőlem. Mindent őszintén átbeszéltünk, azt mondta próbáljunk barátok lenni, de részemről nem megy.

Figyelt kérdés

9 hónapja ismerem.Együtt voltunk, majd szakított. Hosszú lenne leírni miért. Majd havonta egyszer megjelent az életemben. Közben fény derült a titokra van egy barátnője.

Először örültem végre kiszeretek belőle, de nem megy. Azóta mióta kiderült ez a dolog, hetente látom, majd minden nap beszélünk. Nem haragszom rá, mert nem tudok. Próbáltam elküldeni, de olyan rosszul voltam az egésztől, hogy fizikailag teljesen padlóra kerültem. Miért elégszem meg a barátsággal? Szerintetek néha jobb egy barátság, mint egy elmúló szerelem?

Sok minden köt vele össze, nagyon jókat beszélgetünk, rengeteget nevetünk, olyankor nincs külvilág, se nekem-se neki. Tudom, hogy szeret, bár váltig állítja, hogy nem úgy ahogy én. De néha a tettek beszélnek.

Mit tegyek?

Bár tudom hülyén hangzik, de nem tudok nélküle élni. Vele sem tudnék, mert nem egyszerű eset, de napfényt hoz, vele vagyok önmagam.

Olyan vagyok, mint egy narkós, rákaptam és kell az adag.:-)

Adjatok egy vénlánynak tanácsot!!


2009. máj. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom leírni a történetemet,de az enyém is hasonló

így látatlanba azt tanácsolom,legyél a barátja,a kedvese

ha írnál kort,meg egy két dolgot magatokról,érthetőbb lenne a helyzeted,jobban tudnék válaszolni

2009. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

31 éves vagyok, Ő 41 éves. Megéltünk mind a ketten már dolgokat.

Mit írhatnék magunkról. Nem él egyszerű életet a munkája miatt. Nem akar komoly kapcsolatot. Bár a hölggyel, akivel együtt volt, azzal néha fontolgatta, de a hölgy férjnél van.

Vannak itt svédcsavarok.

Hónapokig csak egyszer-egyszer láttam. De április végén feltűnt többször is. Sosem én kerestem, mert ismerem, tudom milyen. Mindig Ő jött. Aztán "lebukott"...azóta nagyon őszinte, néha túl keményen is. Elmondott mindent, kivéve azt az egyet, hogy én miért kellek az életébe. Azt mondta, hogy ha pisztolyt rakok a fejéhez sem tudja megmondani, de szüksége van rám. Azt tudni kell, hogy nem a szex miatt találkozunk, bár érdekes módon most az is volt közöttünk, régen nem igazán müködött. De általában csak beszélgetünk, nevetünk, csak vagyunk.

Reggel Ő kelt...legalábbis eddig keltett, de most megkértem, hogy egy kis időt adjon nekem.

Felhív, ha keresem és nem veszi fel. Jön, amikor tud.

A hölgy nem tudott rólam, de mikor kiderültem...kidobta..bár nem értem miért, de nem ez a lényeg.

A lényeg, hogy nem tudom mit tegyek. Abban biztos vagyok, bár tudom sokan tartanak hülyének érte, de Ő az a férfi, megtaláltam. Jó vele minden és ez fordítva is igaz. Mert elmondta, hogy én vagyok az egyetlen nő, aki ismeri, aki nem hisztizik, ha napokig nem hall róla és aki megérti.

Azt mondja nem szeret....de úgy tud nézni rám és úgy simogatja meg az arcom, ahogyan senki más.

Ennyi elég lesz egy tanácshoz??

Amit előre is köszönök!!

2009. máj. 30. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vizonto a horoszkopja veletlenul? Nekem is van hasonlo ismerosom... kiismerhetetlen, megfoghatatlan... megis, mintha neha...
2009. máj. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
húúúúúúúú, velem totál ugyan ez volt. beleszerettem, ő is szeretett engem, mint nőt, mint barátot, mint embert, de nem akart a pasim lenni soha. én meg teljesen odáig voltam. igen mint egy narkos.. mindennap sirtam amikor nem láthattam, minden szabad napját velem töltötte csak átöleltük egymást és ugy álltunk egy csomo ideig. volt szex is. meg az összes barátnöjét velem csalta meg. de nagyon sokat veszekedtünk, én depresszios voltam, mert nem vállalt fel, nem kellettem neki mint barátnő. mindig aztmondta hogy szeret, engem legjobban a világon és egy barátnöjét sem fogja nálam jobban szeretni, stb. aztán összejött egy barátnőmmel és mindennek annyi volt. egyik naprol a másikra magyarázat nélkül otthagyott, nemakart velem találkozni, stb. azota egyszer kétszer láttuk egymást, néha beszélünk, de ennyi. én sokmindenemet odaadnám, ha ujra az lehetne, mint régen. de mostmár sokkal jobb. nem vagyok depressziós, nem érzem már azt, hogy nélküle meghalnék,stb. abban különbözik a te történetedtől, hogy nekem is ugyan napfényt hozott, de rengetek szomorúságot is. megalázottnak éreztem magam, és kialakultak olyan komplexusaim, hogy egy férfinek sem kellek, stb na jo nem folytatom. ha nem megy szerintem ne eröltesd. engem a legnagyobb lelki válságom közben hagyott el, majdnem megöltem magam, de mostmár helyre jöttem és nyugodtabb az életem mióta nincs. talán jó hogy otthagyott, lehet, sőt biztos hogy még mindig depressziós lennék. persze nincsenek is olyan gyönyörű szép pillanataim! szoval sok sikert! szerintem az embernek erőt kell vennie magán és néha bármennyire is fáj, az eszére hallgatni.
2009. máj. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát azt hittem idősebb vagy

ha elfogadod,úgy hogy talákozgattok,szeretitek egymást,de nem éltek együtt,szerintem úgy jól működhet ez a kapcsolat.De Te olyan fiatal vagy még,hogy neked társ,és gyermek kell.Beszélgessetek erről is,és meglátod hogyan viszonyul a dolgokhoz

2009. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy 7 éves kisfiam, nem szeretnék több gyereket. Tudom mivel jár egy gyerek, imádom, Ő a szemem fénye.

Neki is van kettő, Ő sem tervez többet.

A társakról meg lenne mit mesélnem.

Éltem eleget együtt férfiakkal.


Köszönöm a válaszokat...ezek szerint ti is úgy látjátok, hogy szeret. Ennek örülök. Bár Ő is mondta, és a viselkedése is ezt tükrözi, de majd az idő kideríti.

Még egyszer köszönöm!!!

2009. máj. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!