Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te miből érzed azt, hogy a...

Te miből érzed azt, hogy a párod mellett nő lehetsz? (Milyen tettek, cselekvések, amelyekkel érezteti ezt veled)

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Biztonságban érzem magam mellette mind lelkileg, mind fizikailag.

Szeretem ha virágot hoz, ha meghallgat, az ajtóban előre enged, szóval udvarias. Nálam ezek a tulajdonságok is sokat nyomnak a latban.

2013. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságban érzem magam. Tudom, hogy mindig kiáll mellettem és megvéd. Sokat dicsér. Még akkor is mikor tudom, hogy elég lepukkant vagyok :). Udvarias és mindig figyel rám.
2013. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ilyen apróságokból, pl. váratlanul azt mondja, szép vagyok, vagy ha hideg van, és nincs rajtam kesztyű, megfogja a kezem és zsebre vágja az övével együtt...meg úgy általában véve, abból, hogy udvarias.
2013. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én mostanában konkrétan semmiből. Jó lenne, ha néha dícsérne, jól esne, ha meg is jegyezné, amit mondok neki, és kitalálna magától programokat, kettőnknek, mert amikor én javaslom, akkor nem tetszik neki. A házassági évfordulónk is a nagy semmibe fulladt. Jó lenne, ha érezném, hogy kíván, de mostanában minden olyan erőltetett, ami kettőnket érinti.
2013. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindig számíthatok az együttérzésére.

Megfelelő körökbe mozog és engem is oda visz.

Én egy elegáns lány vagyok, és olyan körökben is érzem magam jól. Mellette kedves, kultúrált, és figyel rám.

Ezt adom én is neki.

2013. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
11 év után is elég csak rám néznie vagy hozzám érnie.
2013. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
5-ös, mit jelent az hogy elegáns lány vagy? Mert lehet hogy én is az vagyok, csak eddig nem tudtam róla?!
2013. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú, hát sok ilyen van, de az ok nélküli hisztik tolerálásában és kezelésében nagyon profi, és az órás készülődéseket is aranyosnak tartja, sosem siettet vagy szid le ^.^

De hogy értelmeset is írjak: minden apró dologért elhalmoz bókokkal, legyen szó egy alapos takarításról, jó sikerült ételről vagy egy szép ruháról. Mindig előre enged, kedvesen beszél rólam másoknak is, gyakran elmondja, milyen különlegesnek tart :)

Szerencsés vagyok eléggé.

2013. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amit már írtak is: ha fázok, vagy úgy érzi, valami bajom van, kezét-lábát töri, hogy segítsen :) (Persze mindezt viszonozom is, így a teljes.)
2013. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elegáns lány azt jelenti, hogy az öltözködésem, a viselkedésem elegáns. nem járok topis farmerbe,szakadt koszos cipőbe és Az üzleti körökben is adok az etikettre. Ez nem becsül le senkit, csak én így érzem jól magam.
2013. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!