Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket a férjetek tart el...

Benneteket a férjetek tart el a gyerekek mellett, vagy ti is dolgozni jártok?

Figyelt kérdés
(megéri manapság 100.000 ért dolgozni járni?)
2013. júl. 25. 15:19
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha a férjed qrva jól keres és luxusban éltek, akkor nem.

Ha az függ tőle, hogy éhen haltok-e, akkor igen.

2013. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
21%

Attol függ mennyit keres a ferjed ha ő is csak 100at akkor megeri vagy ha max 200 at. Ha többet keres nem éri meg vagyis akkor nem muszaly.

Engem a ferjem tart el de n kezelem a penzt a fizuja 580-650 közt van plussz 100-200 kózt szed össze egyéb melóval de ha szabin van akkor utobbi 0. És 580 az alap igy n azt mondom 100 ért nem megyek el de képzeld érdeklödtem meg regebben es 80 ért vettek volna fel na azert mem kelek fel

2013. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
97%

Az attól függ. Ha nagyon roszz körülmények közt éltek, akkor nyagyon is.

Persze egy vezérigazgató feleségének "megalázó" lenne ez a fizetés.

Ha te szeretsz eltartott lenni, légy az. Ha megengedhetitek magatoknak, akkor meg főleg.

Én részemről az önálló egzisztenciát választottam, de nem lehetünk egyformák.

2013. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%
100ezerért még a 60 ezres minimálbérét is dolgoznak emberek.
2013. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
#2 - az a verzió nem merült fel, hogy képzed magad és nem csak 80 ezret érnél akkor a munkaerőpiacon?
2013. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
65%
Ez annyira provokatív kérdés! Van ahol családapák keresnek egy százast, és ott nyilván muszáj akár még kevesebbért is visszamenni dolgozni egy nőnek. De egyébként meg a család helyzetétől függ, hogy szükség van-e a nő fizetésére, vagy jobb, ha otthon marad elvégezni a háztartási munkát. Kérdező, te hol élsz és hány éves vagy, hogy ilyet kérdezel? Milyen végzettséged van? Olyan mintha nem ezen a világon élnél és nem lennél tisztában az árakkal, meg a fizetésekkel. Te teszed fel mostanában ezeket a kérdéseket, hogy kit tartanak el, meg mit csinál aki egész nap otthon van...stb...?
2013. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
67%
Én dolgozok gyerek mellett és eltartom a férjem. (Megéri 100.000-ért dolgozni járni, a gazdálkodás még annyit sem hoz).
2013. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
10%
Főiskolai végzettségem van hova képezném magamés miért egy pedagogus ennyit kap
2013. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
55%
#8 - milyen szakos pedagógus vagy?
2013. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
51%

Ha a férjem milliókat keresne, még akkor is megkattanék itthon.

Alig várom, hogy szeptemberben újra munkába álljak és a lányunk bölcsibe menjen.

Persze, mindenki más, de én pl. nem tudok úgy élni, hogy nem vagyok hasznos.

Engem nem elégítene ki az egész napos Top-Shop nézése és az eBay-es vásárolgatások.

Persze, emellett gondolom az otthon"ülők" főznek, bevásárolnak, mosnak, takarítanak, de ha valakinek annyi pénze van, hogy boldogan éldegélnek egy havi keresetből 5-6 hónapig, akkor annak "szolgái" is vannak otthon.

Vagy min. mindent mással csináltat :)

2013. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!