Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ÉN érzem magam kellemetl...

Miért ÉN érzem magam kellemetlenül? :S

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban mindenki szinte rajong a családomért... Igaz, összeteszem a két kezem, hogy együtt vannak a szüleim, édestestvérem van, az unokanővéreim is a legjobb barátaim közé tartoznak.. S ha felkerül szóba, a barátaim mindig mondják, hogy bezzeg de jó neked, meg így bírjuk apudat meg anyud de rendes, meg a nagybátyád is stb... és én ettől mindig zavarba jövök, 5 percig meg sem tudok szólalni vagy témát terelek.. Igaz, az összes barátomnak elég érdekes a családi hátterük (mostoha és féltestvérek tömkelege, válások, félárva, részeg apuka stb..) És titkon azt kívánom bárcsak nekik is ilyen lenne, mint nekem, de ugye én nem tudok segíteni nekik. Szóval hogyan tudnám ezt magamban lerendezni, hogy állandóan dicsérnek?:S lehet hülyének néztek, de engem ez nagyon zavar!!!:S
2009. okt. 29. 23:25
 1/3 A kérdező kommentje:
családi háttere*
2009. okt. 29. 23:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok..

Engem zavart..

Én kis városban élek..És és a legjobb környéken laktam..

Megjelentem a szomszédaimmal valahol akkor egyből mondták,h megjöttek a milliomosok,meg a csalóközből..:D

Aztán ahogy telt az idő megtanultam,h el kell engedni a fülem mellett..el kell terelni másra a szót..stb:)

Engem már nem zavar:)

2009. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan büszke lehetsz rájuk,esetleg mond azt,hogyha a szüleidről vesznek példát,akkor nekik is ilyen "klassz családjuk lesz"

Elsőnel:az irigykedés meg a megvetés között van különbség,mégha te nem is érzed.

2009. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!