Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is köteles kifizetni az...

Akkor is köteles kifizetni az apa az iskolakezdés költségének a felé, ha az anya túlságosan elszállt a vásárolgatással?

Figyelt kérdés
Fix összegű, havi 25000Ft-os gyerektartás van megállapítva és azt is elfogadta a bíró, hogy az extra kiadások költsége feleződik (pl. iskolakezdés). Ezzel nem is lenne baj, de az anyuka egy olyan számlával állított be, amit mi nem tudunk kifizetni. Azzal fenyegetőzik, hogy bepereli a férjemet, ha nem kapja meg a pénzét. Ilyen esetben a bíróság megvizsgálja azt, hogy mire is ment el annyi pénz vagy automaikusan az anyának adnak igazat?
2013. aug. 23. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

6 évesen még nincs egyedül a gyerek, állandóan van vele felnőtt, ezért a mobil felesleges. Főleg okostelefon. Nem is tudna rá vigyázni, elveszti, ellopják tőle, rosszabb esetben meg is verik miközben elveszik tőle.

Az általános iskolában nincsenek még olyan feladatok, amihez net kell. A szülő meg meg tudja nézni a saját laptoján, számítógépén, a munkahelyén, esetleg internetkávézóban.

2013. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen magának vette ezeket a dolgokat? És rajtatok akarja behajtani. Én is szivesebben vásárolnék, ha valakin behajthatom a felét.
2013. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Egy analfabéta 6 évesnek laptop??!!!

Ez vicc.

2013. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárolt magának egy gépet és most veletek akarja kifizetnie felét.

Valaki írta , hogy iskolai elvárása gép persze csak nem első osztályba amikor sem olvasni sem írni nem tud.

2013. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
ez valóban túlzás, és gyanús h nem is a gyereknek vette ezeket a dolgokat. Szerintem nyugodjatok meg, mert ezt a csatát nem ő fogja megnyerni
2013. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem elvárás egy első osztályos gyereknek a számítógép. Még nem is nagyon tud vele kezdeni semmit egy átlagos 6-7 éves gyerek hisz olvasni sem tud.

Az én lányom most megy harmadik osztályba és még csak most ismerkedik a számítógéppel ezt is itthon nem pedig iskolában. Szóval semmi ilyen dologra nincs szüksége egy ennyi idős gyereknek. Magának vásárolt.

2013. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60 ezer ft-os íróasztal?jól látom? hát én láttam már 13,de még 20 ezerért is..de ha a hölgyemény tényleg olyan rosszul állna,akkor lehet megoldhatta volna modnjuk vaterás íróasztallal pl..na de a lényeg,hogy hülyének néz titeket..bocsi :/
2013. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!