Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » VOltatok már ilyen helyzetben?...

VOltatok már ilyen helyzetben? Mi lett a vége? Megbántátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy voltatok már olyan helyzetben, hogy együtt voltatok régota már valakivel, esetleg baba is volt, de hirtelen jött egy uj szerelem, és otthagytátok a régit. Mi lett a vége? Nem bántátok meg?

Én is hasonlo helyzetben vagyok.

28/L


2009. okt. 30. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
hát én nem bántam meg.habár nem volt baba a dologban.az exszel a kapcsolatunk volt rossz a családját imadtam.szart rám nagy ívből közben megismertem a mostani párom neki is volt vkije.elkezdtünk talizni ugymond felfedezni egymást.ő lépett elöbb kidobta a csaját rá én két napra már ott laktam nála.na most itt az a baj h a kapcsolatunk a tökéletes sőtt jön a baby de a családját huuu nem részletezem.szóval erre csak arra akarok utalni h elöbb nézz körül a háza táján és utana dönts mert a család nagyon szét tudja bombázni az életeteket.én azt bántam mag h nem ismertem meg elöbb "Drága" anyosomat.habár lehet ha megismerem elöbb már nem itt lennék babyvel a pocommal:)
2009. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

A szerelem az mindig jon, aztan elmulik. Most te ugy gondolod, hogy az uj ffi-val orokre szerelmes lennel? Felejtsd el. Ott is elmulna a szerelem, es jonne az unalom. Mert neked most az a legnagyobb bajod, hogy a gyereked apjat meguntad.

Neked kell dontened, te eleted. Meg a gyerekede. Ne legyel felelotlen!

2009. okt. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Olyan 20-21 lehettem. Elhagytam a barátom (4-5 éves volt a kapcsolat) egy másikért. Egy hónapig voltam a másikkal. Aztán szó szerint könyörögtem a voltnak, hogy fogadjon vissza. Megtette. Azóta a férjem. Várom a közös kisbabánkat (első). Azóta is undorodom magamtól, ha arra gondolok, pedig már 25 vagyok. Megbántam nagyon :(
2009. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!