Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom féltékeny a sógoromra,...

A párom féltékeny a sógoromra, hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ma a sógorom segített a számítógépet megcsinálni, és a párom most duzzog, azt hiszi van köztünk valami.

Mivel bizonyítsam be, hogy ez nem igaz?


2013. aug. 25. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmivel. Minél jobban bizonygatod, annál jobban azt hiszi! Egyébkén ő is tudott volna segíteni?
2013. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy a pendrive-ja nem volt kompatibilis a te bemeneteddel :D

Most komolyan? Ha ezen duzzog, akkor duzzogjon! Önbizalom hiányos egy férfi lehet.

2013. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én sokkal fiatalabb vagyok mint ő, szerintem ezért ilyen.

Amúgy ő nem tudott volna segíteni.

2013. aug. 25. 19:28
 4/4 anonim válasza:
nemkell foglalkozni ilyennel :)barátom messze lakik nemtudott lejönni mikor épp fesztivál volt és 2napig nem is hallottam róla mint utólag kiderült azon dúzzogott be h én legjobb barátommal, aki fiú de évek óta mint ha testvérem lenne felmentünk 1órára szétnézni...ilyenek a pasik törődj bele :) és én barátom még nem is féltékeny csak jött egy ilyen pillanatnyi kattanás h én nélküle miért megyek fesztiválra
2013. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!