Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre más is féltékeny lenne,...

Erre más is féltékeny lenne, vagy begurulna?

Figyelt kérdés

Barátommal 7hónapja járunk, novemberben kezdtünk levelezni, de csak decemberben randiztunk először.

Most megtudtam az egyik haverjától (aki az unokabratyóm), hogy október környékén voltak egy sulis előadáson és egymást szivatták, hogy ki mer odamenni az egyik hostess lányhoz. Állítólag barátom (akkor még csak leveleztünk nem jártunk) odament a csajhoz kérdezett tőle valamit kb 1perc alatt és eljött, ezzel megnyerte a szívatást...bár uncsibratyóm szerint eléggé zavarban volt, meg félve ment oda Ő is, de meg merte csinálni (oké elég gyerekes, de most nem ez a lényeg)

Nekem ez egy kicsit rosszul esett.... kicsit féltékeny vagyok és meg is sértődtem...

Unokatesóm már a sztori elején kiemelte, hogy akkor nem ismertük egymást személyesen a sráccal, szóval ne sértődjek meg, de akkor már leveleztünk...


Ezen más is felkapná a vizet, vagy csak olyan elhanyagolható baráti hülyéskedés volt?


Ezek szerint megcsalna simán, most hogy járunk simán odamenne megint egy csajhoz??? :/


2013. aug. 23. 15:51
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

alapból nagyon féltékeny típus vagyok, erre a hostesses témára meg harapok, mert anno barátomnak hostess barátnője volt, igaz kb 1-2hétig "jártak" ezidő alatt kb 2x találkoztak, nem volt komoly a dolog köztük (de ezt most ne boncolgassuk) :) de azért zavar ez a téma...


Barátom most totál felkapta a vizet, hogy álljak le, akkor még nem is ismertük egymást személyesen, és semmi olyat nem kérdezett vagy mondott neki, csak megkérdezte mit osztogat ennyi volt. Nagyon bizalmatlan vagyok... és ha erre gondolok nagyon ideges leszek. HOGYAN TOVÁBB???

2013. aug. 23. 15:54
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod! Még csak nem is találkoztatok akkor még.
2013. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de még teljesen éretlen vagy egy párkapcsolatra.

Inkább ne erőltesd, várj egy picit, ráérsz még ezzel, ha felnősz!

2013. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom meg nem is jartatok csak leveleztetek o meg csak odament egy lanyhoz. Most hogy egyutt vagytok ra sem nezhet masra? Mi mikor meg csak leveleztunk a parommal o le is fekudt mas lannyal de meg sose jutott eszembe hogy ezert hisztiznem kellene.
2013. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.. HÉT hónapja jártok, és ez KILENC hónapja volt! Azt írtad november óta leveleztek, ez az eset meg októberben történt, akkor még csak NEM IS LEVELEZTETEK! Minek kezdeményeznél ezzel a hülyeséggel vitát, amikor már mióta együtt vagytok??? És ha te is beszéltél egy pasival, 9 vagy 10 hónapja akkor most a barátod is feltételezze azt rólad, hogy megcsalnád???
2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

?


Nem csinált semmit szegény srác... Plusz nem jártatok.


Nem értem, mi a bajod ezzel, komolyan.

2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Akár most is simán odamehet, ez még nem megcsalás.


Birtokolni akarod s ebben az a legnagyobb baj hogy ha sikerül már nem lesz többé férfi a számodra s elhagyod. ha nem sikerül akkor meg ideggörcs leszel s ő hagy el.

Ez a 22-es csapdája. Foglalkozz vele amikor együtt vagytok, de hagyd élni.

2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

említettem neki, dátumra pontosan visszakereste a konferencia időpontját és visszahívott, be akarta bizonyítani, hogy akkor még nem is ismertük egymást...


alapból nagyon bizalmatlan vagyok, az előző 2kapcsolatomban bíztam, de megcsaltak, azóta vagyok ilyen...emiatt egyre több a balhé, de nem tudok mit tenni, nekem is rossz, meg Neki is... :(

2013. aug. 23. 16:00
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a kapcsolatotok előtt kivel mit csinált azon nem sértődhetsz be!El sem kellett volna mondaniuk, akkor boldogabb lennél? Hülyeségen agyalsz.Szeresd a barátod, ne kezd ki ilyen hülyeségekkel a kapcsolatot.Tudod a házastársak is hűséget fogadnak, nem vakságot.Az ha a későbbiekben beszélget egy lánnyal,nem jelenti azt hogy neki az a lány kell. Kicsit vegyél vissza, mert ezzel elveszítheted.
2013. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió jegyű vagyok, a legféltékenyebb...de ezen még én is jót nevetek.

Ez gyerekes és beteges.

2013. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!