Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan töltitek az évfordul...

Ti hogyan töltitek az évfordulótokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ti hogyan töltitek, de igazából ötleteket gyűjtenék a sajátunkra... Nekünk téli évfordulónk van, idén pénzügyileg sem vagyunk eleresztve, de mégis valami emlékezeteset szeretnénk... :)
2013. aug. 26. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk novemberben van.

Tavaly Bécsben voltunk... 20e ből volt meg a szállás és az utazás kettőnknek..jól kifogtuk..(3 nap, 2 éjjel)

Előtte vacsizni voltunk a Trófea grillben.

Előtte nagyon meg voltunk szorulva, itthon főztem vacsit, szép ruhban vártam, kedvenc desszertjét csináltam, 1 üveg bor és gyertyafény kíséretében vártam,,mivel este 9-re ért haza munkából...

Előtte nem emlékszem..


Idén igaz 1 hónappal korábban ünneplünk (esküvőnk lesz )

2013. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi közös séta, közös film, közös sütisütés szokott. De volt olyan is, hogy annyira el voltunk havazva, hogy el is felejtettük mind a ketten. (Eljegyzési évforduló).
2013. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is téli van,januári elég hagyományos módon,vacsi étteremben aztán mozi,majd hazaérünk és pezsizünk gyertyákat gyújtunk,vagy ha alkoholt nem akarunk forró csokizunk és csak egymással foglalkozunk,se gép se tv.

Nekünk így megfelel,előtte van karácsony meg szilveszter így eleget ünneplünk akkor :)

2013. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk január végén van a házassági évfordulónk, azt szoktuk megünnepelni. Eddig minden évben elmentünk abba az étterembe vacsorázni, ahol az esküvői vacsorát is tartottuk. Előtte vagy utána sétálunk, nosztalgiázunk. Vagyis mi ilyenkor a romantikára fektetjük a hangsúlyt. Utazni és meghitt estéket tartani máskor is szoktunk, így nekünk ezen a napon nem ez az érdekes.
2013. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan még nem vagyunk sem házasok sem jegyesek,és még csak idén szeptemberben lesz az első,de én egy otthon elköltött finom,saját készítésű vacsorát tudok elképzelni pár pohár borral,közös fürdéssel meg masszázzsal.Ajándéknak pedig akár valami kézzel készített személyes apróságot,mondjuk belehímzel valami neki szólót egy szép díszpárnába vagy ilyesmi.Tudom,nem a legjobb ötlet,de szerényebb dolgokkal is örömet tudsz okozni,ha meghitt a hangulat.
2013. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak a járási évfordulónkat ünnepeljük, az eljegyzésit vagy a házasságit nem. Az volt a legemlékezetesebb pillanat, amikor megkérdezte, lennék-e a barátnője...

Legutóbb vettem egy harisnyatartós szexi csipkeruhát, ő pedig nekem egy csokor rózsát. Fantasztikus este volt:)

Májusban van egyébként.

2013. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Házassági évfordulónk szeptemberben van, az utóbbi 10 évben általában nyaralni voltunk akkor. Az idén ez sajnos kimarad. Az együttjárós évfordulónk december közepén van, többször elutaztunk akkor hétvégére, legutóbb itthon ünnepeltük. Két gyerekünk van, a kicsi akkor volt még fél éves se, férjemnek millió munkája volt. Én meg áldom azok nevét, akik kitalálták a házhozszállítós cégeket, rendeltem sonka-sajttálat, pezsgőt, csokikat, sütöttem kenyeret, nagy volt a meglepi :) Bármi jó lehet, ami kizökkent a mindennapokból.
2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
16-év alatt idáig még nem sikerült,mert mindig közbe jött valami!De nem csinálunk belőle problémát:D Egyébként általában elfelejtjük pedig egybe esik a születésnapommal.
2013. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most volt 20.án. Ugyan még nem vagyunk házasok (szeptemberig), de azt ünnepeljük, amikor járni kezdtünk. Mi egy étterembe mentünk idén. Ajándékot egyikünk sem vett, közös megegyezés alapján. Tavaly nem ünnepeltünk, kórházba voltunk a kisfiunk születése miatt, ez volt az ajándékunk. :) Bár 24én született. Azelőtt pedig hol máshol lehettünk volna, mint a tüzijátékon. :)
2013. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zabmester ***** válasza:
100%

Nekünk ősszel lesz az első. Nem tudom, hogy milyen idő lesz akkor, lehet, hogy nagyon szép, mint amikor először találkoztunk, lehet, hogy hideg, esős, de mindegy is. Nem készülünk valami nagyszabású dologgal, annyi elég, hogy elmegyünk oda, ahol az első randink volt (úgyse voltunk ott azóta egyszer sem, pedig nagyon jó kis hely), meg előtte/utána elmegyünk valahova vacsorázni - nem kell puccos helyre gondolni -, aztán meglátjuk, ha szép idő lesz, akkor csavargunk a belvárosban. Oké, nálunk ez programnak számít, elég keveset mozdulunk ki :) A párom otthonülős, a haverjaival sörözni is én zavarom el :D Én el szoktam járni ugyan, de a barátnőimmel főleg, és azt sem nagyon gyakran azért. Szóval nálunk ez üdítő változatosság lesz :D


Amúgy nekem régi vágyam, hogy egyszer kimenjünk az erdőbe kettesben sátrazni, szerintem nagyon izgi lenne egy éjszakát ott tölteni együtt. De ez nyáron jó, amikor hűvösebb van, akkor már nem pálya.

2013. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!