Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért nem hisz...

Mit tegyek? Miért nem hisz nekem? Fontos!

Figyelt kérdés

Apám megvádolt, hogy vettem el tôle pénzt, holott látta végig hogy nem nyúltam hozzá. Nem az elsô ilyen hogy megvádol, múltkor bocsánatot kért amiért elzavart a háztól, most megint ezzel fenyegetôzik. Nem szokásom lopni, folyton mondja hogy költözzek el. Soha semmi nem jó neki, folyton bele köt valakibe valamiért... Beszéltem már vele, semmi...

Miért ilyen, mit tegyek?


16/L


2013. aug. 27. 20:26
 1/4 anonim válasza:
hát..szerintem amit tudsz tenni hogy próbálj a lehető legkevesebbet otthon lenni, mászkálj el a barátaiddal, vagy esetleg néha náluk is alhatsz...barátom is volt hasonló helyzetben, ő is ezt csinálta. tudom nem a legjobb megoldás, de több mint a semmi:/ mert ha nem vagy otthon akkor lecsökkented azt az időt amit arra tud fordítani hogy téged piszkál.
2013. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy beszéljen vele.
2013. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miből jött ez az egész? Tényleg tűnt el onnan pénz? Nem szoktak csak úgy ok nélkül többszöris megvádolni valakit, csak akkor ha már fordult elő ilyen, remélem tudod.
2013. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar vadolt meg ilyennel, persze rajott hogy nem en voltam es bocsanatot kert

Mar enni se ehetek itthon mert szol

2013. aug. 28. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!