Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem dolgozó nők, miért...

A nem dolgozó nők, miért hozzák fel mindig külön feladatként a mosást? Hisz, az egy pár perces folyamat maximum, nem egy megerőltető dolog.

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 16:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz az ember teszi fel ma a sokadik eltartott-nem dolgozó nő kérdést? Kezd unalmas lenni. Egy dolgozó nő.
2013. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha pár perc, akkor nem gond neked sem, nem? Miért kell ekkora ügyet csinálni belőle?
2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értem a kérdés lényegét, de belegondolva a mosogatás, a takarítás, a gyerekszülés és nevelés etc. egyik sem egy megerőltető folyamat. Annak aki csak mondja.
2013. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
mert ezek a nők, mindig külön kihangsúlyozzák, hogy MOSNAK. Nem a patakhoz kell lejárni, be kell pakolni, megnyomni pár gombot, és teregetni. Nagyon nehéz
2013. júl. 24. 17:00
 5/46 anonim ***** válasza:
96%

Én értem a kérdezőt szerintem.

Arra céloz,hogy miért pont a mosást emelik ki külön,mintha nagyobb dolog volna a többinél.


Jól értettem,kérdező?


A választ azt nem tudom.

2013. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Igen arra, a mosás nem atomfizika és nem vesz el órákat a napból, mégis úgy tesznek, hogy bezzeg ők mosnak! Mikor az a legpitibb házimunka!
2013. júl. 24. 17:06
 7/46 anonim ***** válasza:
88%

Ti meg a 3. valaszolot nem ertitek, pedig neki van igaza!

Ez csak egy a sok kozul.. a fozes sem megerolteto, csak bedobsz egy talba par dolgot, aztan felrakod foni. A mosas is kb semmi..

Kozben meg aki ezeket a hazimunkakat vegzi, az meg majd megszakad a munkaban a sok semmisegtol! Aki meg csak nezi, az meg ertetlenkedik. hogy mi ezen olyan nehez..

Amugy meg nem csak a mosast szoktak kiemelni, hanem egy csomo minden mast is!

2013. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
98%

a mosáshoz hozzá tartozik az is h kiválogatod a ruhákat beteszed be töltöd a mosószer öblítőt

ok maga a mosás nem kerül "időbe" de ki kell venni kiteregetni majd leszedni vasalni hajtogatni betenni a szekrénybe


így már nem is olyan egyszerű nem ???

2013. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó: és ebben mi a kemény fizikai munka?

Érdekes, én sosem szakadtam ebbe bele és még nem is panaszkodok.

2013. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
79%

Nem ez a megerolteto, ertsd mar meg!

Hanem az, hogy emellett meg szaz masik "semmiseget" is kell csinalni, fozni, takaritani, mosogatni, felmosni, porszivozni, torolgetni, elpakolni, bevasarolni, gyereket nevelni, allatokat megetetni es meg estig sorolhatnam!

2013. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!