Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak a rokonaim a...

Miért piszkálnak a rokonaim a stílusom miatt?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest alacsony vagyok, vékony de nem csontos, nagyon fehér a bőröm, szőke/szőkésbarna a hajam de még jobban kiszőkítettem és oldalt borotvált. Nagyon sok barátom van de vannak "ellenségeim" is és szeretek bulizni, folyton pörgök vagy csinálok valamit. Kedves vagyok és mindig nevetek valamin amúgy :D Nem vagyok olyan, hogy ájulásig iszom magam de hamar megérzem ha ittam, a cigire is rászoktam (eddig napi 10 szál) és sajnos sokat káromkodok. Nem szeretem ha nem nekem van igazam vagy megmondják, hogy mit csináljak. Kimondom ha valami nem jó nekem. Nem tetszem (főleg az 50 feletti) rokonaimnak már csak a külsőm miatt sem. Kiskoromban mindig mondogatták, hogy milyen kis cuki vagyok. Annyira amúgy nem érdekel, hogy ki mit gondol csak idegesít hogy mindig van valami hülye beszólásuk. Amúgy pletykálni is szoktak rólam. Miért jó ez?

16/L


2013. aug. 28. 18:51
1 2 3
 21/30 bakur12 ***** válasza:
63%
#18: Azert ne essunk at a lo tuloldalara. Meg nem voltal bulizni? 17 eves vagy!? Gratulalok, hogy nem iszol/ cigarettazol, meg sportolsz is, de kezdj el szorakozni is, mert mikor akarsz? Most van itt az ideje. Az elet nem csak arrol szol, hogy egeszsegesek maradjunk 100 evig. Bocsi, de sokan vannak akik sokaig "szereny" eletet elnek, de aztan rajonnek, hogy elni is szeretnenek kicsit es azt olyan hirtelenseggel csinaljak, hogy tobb kart tesznek magukban, mint azok akik, fiatalon hebe-hoba eltek is. A cigi/alkohol hianya, meg sport szuper, de buli is kell neha es talaln 1 keves alkohol is belefer.:D
2013. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Van, akinek egyszerűen csak nincs igénye az ilyen "bulikra".
2013. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

azt azért lehet, hogy jobb ha megfogadod, hogy ne mondj mindenre nemet, csak dacból, vagy mert felhúzod magad, hogy meg akarják mondani neked, illetve úgy érzed, hogy rád akarják erőszakolni...emiatt később sok mindent meg fogsz bánni, mert van amit idővel már nem fogsz tudni bepótolni és hiányozni fog, ürességet fogsz érezni...nem baj ha lázadsz, de élj minél teljesebb életet, hogy magadat se és senkit se kelljen hibáztatni

tapasztalat

2013. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%

Egyrészt azért, mert irigyek rád: te fiatal vagy, előtted az élet, ők pedig megkeresedett emberek (egy lelkileg rugalmas 50-es vagy 70-es soha nem piszkálna így egy tionit, mint őket téged).


Másrészt azért, mert más vagy, mint egy átlag símulékony, soha vissza nem szóló bűbájka-jókislány. Értsd: egy liba. Vadabb, nyersebb, és sérülékenyebb. Ez egyáltalán nem baj, mert vannak más nőtípusok is. A káromkodás nem vet rád jó fényt, de majd leszoksz róla, ha jobb társaságba kerülsz és elszéggyeld magad, mert észreveszed magad is, hogy téged minősít. A káromkodás helyett válassz valamilyen kreatív formát arra, hogy a benned levő feszültséget kiadd!


Nem szeretem ha nem nekem van igazam vagy megmondják, hogy mit csináljak.


Ugyan, ki szereti? :) Nincs ezzel semmi gond.


"Kimondom ha valami nem jó nekem."


Dettó. Mondd is csak ki. És ne törődj senkivel, pláne ne ostoba, keserű és irigy rokonokkal!

2013. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
53%
* elszégyelled
2013. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

itt csak az őszinte, hasznos válaszokat pontozzák le :D

sok begyöpösödött, csőlátású répa, "állj te is be a sorba" gondolkodású madár :D pontozzátok le ezt is, csak alátámasztjátok az igazam :D

2013. aug. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
28%
Kis kurwákból lesznek a nagyok :) ha ettől felnőttebnek érzed magad hajrá.... Attól még csak egy kis taknyos maradsz:)
2013. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Aha.. kár, hogy nem vagyok kurvä :)
2013. aug. 29. 12:13
 29/30 pi.nóra ***** válasza:
40%
Ha te szereted a stílusod és nem akarsz megváltozni, akkor fordíts hátat középső ujjadat mutatva annak, aki ezért szekál és szard le! Felelőtlenül indítanak ítéleteket a külsőd miatt, mert az emberek 90%-a retardált, liberális fasz. Azt hiszik, hogy olyan marha nagy eszük van, közben keverik a szezont a fazonnal. Én egyébként keresem a különleges embereket, akik normálisak. Sokkal izgalmasabb velük az élet. A lényeg az, hogy belülről nem vagy egy rossz ember.
2013. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
31%
szívemből szóltál utolsó
2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!