Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsúszot minden a kezemből...

Kicsúszot minden a kezemből egy pillanat alatt. Nem látok kiutat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt se tudom hol kezdjem. Néhány éve a feje tetejére fordult az életem amikor meghalt a gyerekem 7 évesen és hiába nem ment, erősnek kellett lennem. Kicsit depressziós lettem de már mondhatni jól vagyok. Nagyon lassan sikerült nagyjából elfogadni az új helyzetet. Éldegéltünk egy ideig a feleségemmel és a másik gyerekünkkel, csak mindent elrontottam és gyerekkel együtt elment. Nem fogom tagadni, az én hibám mert erőszakoskodtam vele egy kicsit. Nagyon rossz egyedül ezért sportba vagy alkoholba menekülök. Próbálom tartani magam, nem iszok mindig meg minden nap de sajnos gyengébb napokon elég rendesen. Tudom, hogy nem megoldás ez és nem vagyok még alkoholista de nem látom értelmét az éltemnek. Elmegy tőlem mindenki, akkor én minek maradjak? Ezerszer próbáltam helyre hozni a házasságunkat de nem sikerül(t), ennek ellenére sose fogok lemondani róla. Nagyon szeretem a gyerekeket, miután egyet elveszítettem még jobban, ezért gondolkoztam és lehet, hogy gyerekekkel akarok foglalkozni. Jelenleg állatokkal foglalkozom. Csak erőt kéne venni magamon és valahogy kimászni ebből a qrva gödörből. Nagy szükségem lenne a feleségemre aki hallani se akar rólam. Bocs ha valami zavaros csak nagyon fáradt vagyok.
2013. aug. 28. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A gyereken keresztül tudsz csak közeledni a volt feleséged felé. Tartsd a gyerekkel a kapcsolatot, legyél minta apa. Ne hozd szóba, hogy a kapcsolatot is újra szeretnéd kezdeni. Ha így bizonyítasz, talán megenyhül.
2013. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!