Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam meztelen sétálgat...

Élettársam meztelen sétálgat a lakásban a kislányaim előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem egy férfival 3 hónapja,előző házasságomból van két lányom,(9 és 13 évesek) Élettársam rendszeresen ruhátlanul mászkál előttük, úgy hogy mindene látszik.Amikor szóltam neki,csak annyit mondott,hogy: nem baj,hadd szokják a meztelenséget.Rossz helyzet alakult ki,mit tegyek?(38N)

2013. aug. 29. 07:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
97%
A sarkadra állsz és megmondod befejezi vagy kidobod. Nehéz?
2013. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
96%
uristen-.- ez beteg, mi az hogy szokják a meztelenséget? Egy 9-13 éves kislánynak még nem kell f**zt látni..(bocsi a kifejezését
2013. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
97%

Az első alkalomnál megmondtam volna, hogy öltözz, és mehetsz!

Mi az, hogy megszokják?! Eszébe sem juthatott volna, hogy ilyet tegyen kislányok előtt! Nekik ő egy vad idegen bácsi, aki előttük lóbálja a cuccost! Hol nőtt fel ez az ember? Barlangban?!

2013. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
96%

És ez 3 hónapja így megy?

Eddig hányszor szóltál neki?

2013. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
97%
Öltözzön fel! A lányoknak nem az ő meztelenségét kell látni. Választhat: Vagy ruha, vagy lapátra teszed.
2013. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
98%
Aztán majd elkezdi simogatni a kislányokat.... hadd szokják azt is, igaz?
2013. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
97%
Öltözik, vagy mehet. Ennyi. Ennyi idős gyerekeknek nem kell szokni a meztelenseget, pláne nem egy vadidegen faxi farkát,,,..
2013. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
63%
A lányaid miért nem szólnak neki, hogy hagyja abba? Főleg a 13 éves már lehetne annyira szemérmes, hogy rászól, hogy dugja már el magát. Talán ha ők is megkérnék, akkor leszokna róla.
2013. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
94%

Vannak családok, ahol ez tényleg normális, én nem vetem meg, nincs azzal sem semmi baj.

De!!!! És ez egy nagy DE.

A ti helyzetetek más:

1. Ő egy idegen a lányaidnak

2. Nálatok ez eddig - úgy veszem ki - nem volt szokás

3. Te nem értesz egyet vele, szerintem a kislányaidat is zavarja, és már szóltál is.


Ergo ezt NEM TEHETNÉ MEG. Én komolyan mondom, hogy nagyon elgondolkodnék azon, hogy ez a kapcsolat így nem működhet, vagy minimum az, hogy együtt lakni nem lehet. Elsők a kislányaid!

2013. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
97%
Azonnal zavard el, mert nagyon nagy baj lesz!! Ez egy perverz állat, meg fogja rontani a kislányaid!! nincs is más lehetőséged, mert ha igy is ragaszkodsz hozzá, és nem küldöd el, akkor később a rendőrség fogja elvinni, ha megtörténik a baj!! :(
2013. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!