Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársam meztelen sétálgat...

Élettársam meztelen sétálgat a lakásban a kislányaim előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem egy férfival 3 hónapja,előző házasságomból van két lányom,(9 és 13 évesek) Élettársam rendszeresen ruhátlanul mászkál előttük, úgy hogy mindene látszik.Amikor szóltam neki,csak annyit mondott,hogy: nem baj,hadd szokják a meztelenséget.Rossz helyzet alakult ki,mit tegyek?(38N)

2013. aug. 29. 07:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
65%
14 év felett rendőr se fogja elvinni. Azt mondja beleegyezett a kislány.
2013. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
89%
Tedd ki de nagyon gyorsan a pasit! Ha valaki ezt normálisnak tartja, az beteg. Nincs itt semmi megszokni való! Ez a szexuális zaklatás első lépcsője. Beszéltél a lányokkal erről? Tudod, hogy a gyerekeid hogy érzik magukat? Ne várd meg, amíg a pasid megtámadja valamelyiket. Tegyél valamit, mert elmondja valamelyik lány a suliban, és a tanárok még a gyermekvédelmiseket is rád küldik.
2013. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
95%

NEm tudom, mit tegyél, mert az látszik, hogy ő fontosabb, mint a gyerekek.

Nálam az első alkalom és ilyen válasz után nem lett volna kérdés, hogy előfordul-e újra, mert kiraktam volna.

De hát neked ő valamiért kell, akkor is, ha a lányaidnak ez nem jó.

2013. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 Nádszálkisasszony ***** válasza:
96%
Mondd meg neki, hogy ő meg legyen szíves és szokja meg, hogy NÁLAD, a lányaid előtt csak ruhában mutatkozzon, vagy mehet amerre lát, akár meztelenül is! Állj a sarkadra, ez nagyon nem normális.
2013. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy pedofil állat, én réges rég még akkor kidobtam volna amikor elsőnek tette ezt.

Valami ben szülöttnek képzeli magát, nincs benne egy szikrányi szemérmetlenség sem, gátlástalan.

Azt javaslom hogy dobd ki, ez nem állapot! A saját apja sem tenné ezt.Ne hogy végén rosszra forduljon és elkezdje zaklatni a kislányaidat, ők legyenek az első szempont.

2013. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
14%
Féltékenyek vagytok hogy ilyen esteknél idővel majd a nevelt lány rácuppan az élettársra. Érdekes hogy egy hasonló kérdésnél teljesen más válaszok születtek. Persze ott nem nevelt lányról volt szó de itt igen. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..
2013. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
93%

Összeköltöztél, de hova? Albérletbe, hozzád, hozzá?

A kirakás ennek a függvénye. Tény, hogy ez így nem maradhat. Ez egyszerűen perverzitás, amit tilalommal nem tudsz megszüntetni, a hátsó szándék mindig megmarad, és előbb utóbb beteljesíti a vágyait.

Nálunk természetes volt a meztelenség, de mi családban éltünk, és a nudin töltöttük a nyarakat.

2013. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
94%

Ez kérdés neked, mikor egy ilyen ember első ilyen megmozdulásánál azonnal kellett volna lépj??

Meg milyen anya vagy te, aki odaköltöztet magához egy pasit és azt sem tudja milyen ember, hogy egyáltalán kicsoda-micsoda?

Ember a gyerekeid nem játékbabák, akiknek átjáróházat csinálsz az életéből, kapj már a fejedhez!

2013. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
a nagy probléma az,hogy a lakás az ő édesanyja nevén van,aki vidéken él,tehát nekem kellene elköltözni, de két gyermekkel nem tudom bevállalni az albérletet, pillanatnyilag munkám sincsen.
2013. aug. 29. 08:12
 20/64 anonim ***** válasza:
76%

és????????,


Ha embernek tartod magad, megfogod a két gyereked kezét és elmész.Nem magad miatt, mert látszik, hogy milyen szintet képviselsz, hanem a gyerekeid érdeke miatt.

Egyáltalán mit keresel te még ott?

2013. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!