Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki a párom unokahu...

Hogy bírjam ki a párom unokahugának szülinapi buliját?

Figyelt kérdés
csak idősebbek (40-50 évesek) és kisgyerekek lesznek ott. A felnőttek isznak, én nem iszok, és egész napos program. Nem szeretek ott lenni, senki nem beszélget velem, nincs is közös témánk.
2013. aug. 29. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Túl fogod élni - megnéztem a varázsgömbömben. Játssz a kisgyerekekkel, vagy csak figyeld az eseményeket szelíden, csendesen.
2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
beszélgetni miért nem lehet? bármiről lehet, időjárás, pl vagy aktuálpolitika de csak óvatosan pl olyat h holnaptól megint emelik a benzinárat v hasonlók panaszkodni azt mki szeret úgyhogy abban biztos találsz beszélgetőpartnert. Te talán csak a szolizásról meg a műkörmökről tudsz fecsegni, vagy miért nem érzed úgy hogy felnőtt, értelmes emberekkel nem jutsz közös nevezőre? Túl ostoba vagy a felnőttes témákhoz?
2013. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kár, hogy egymás szapulása, meg a pálinkafőzés a téma...
2013. aug. 29. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

a szülinapi bulikon egy fiatal nő/lány hogyan unatkozhat? A konyhában mindig van tennivaló. Segíts felszolgálni, mosogatni, stb.

Én mindig ezt teszem. Égnék, mint a rongy, ha ki lennék szolgálva. És az idő is gyorsabban elmegy.

2013. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Játék a gyerekekkel?
2013. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te szegény, micsoda nehéz sors a tiéd :(
2013. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!