Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs senki aki tetszene, és...

Nincs senki aki tetszene, és nincs akiről álmodozzak, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Olyan üresnek érzem magam, eddig mindig volt 1-1 fiú, aki felkeltette az érdeklődésem, és hónapokig rá gondoltam, az Ő gondolatukra aludtam el, és róluk fantáziáltam.

Most nincs senki, még csak tetszeni sem tetszik senki,és olyan üres,hogy csak monoton minden,lefekszem az ágyban alváshoz készülök,és képzeletben nincs kihez odabújjak.

Ilyenkor olyan 'kiöregedetnek' is érzem magam,hisz most lennék abban a korban,mikor a 'fantázia' világomat élhetném, pasizhatnék,és élhetném az életem...

De mégis 2 hónapja a semmiről szól az este, és amikor egyedül vagyok...

Nem találok senki olyat,aki megtetszene,és újra 'reménykedhetnék',hogy vele sikerül...

Annyira szerencsésnek sem mondanám magam,kb 3-szor éreztem úgy,hogy szeretném a fiút, mert nagyon megtetszett,de sosem sikerült.:/.

Most ez az üres érzés,még jobban bosszant...Éreznem kellene valamit, valakire gondolnom kellene, mert ez így monoton...


2013. aug. 30. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

A esetek többségében így volt... Ha volt valaki aki tetszett, azzal közelebbi viszonyba kerültem, és megprőbáltam kapcsolatot kialakítani.

Egy estetet leszámítva, 1 -2 hónapon belül kapcsolat is lett belőle...


Szerintem baromság csak úgy valakiről ábrándozni...nem csak a fiűk léteztek az életemben, annyi minden kitöltötte a napjaimat, amire este volt lehetőségm gondolni....

Utáltam a "reménykedést " mindig...

Ha összejön a dolog mi lesz! Akkor is kelleni fog az újdonság a "reménykedés miatt"?


Hány éves vagy?

Mindegy is...fel kell nőni...


27/n

2013. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ma 22:49

16éves vagyok,pont erre írtam,hogy most lenne itt az ideje annak,hogy találjak egy barátot,hogy megnézzem magamnak a helyes fiúkat, nem azért mert a divat,meg a társadalom ezt diktálja, hanem mert vágyom valakire én is, ehelyett 16évesen üresnek érzem magam,mintha egy 68 éves özvegy lennék... Akinek ilyen téren, már nincsenek álmai.. Engem ez zavar.

2013. aug. 30. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzelj el egyet magadnak! :) Hogy néz ki, hol ismered meg, milyen személyiség :) és tuti rendes is! :) Esti elalváshoz tökéletes lesz!:)
2013. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ezét írtam múlt időben, mert nekem 16 évesen sem volt erre igényem...

Nem álmodoztam, hanem ismerkedtem...

(A kapcsolataim megmaradtak a koromnak megfelelőeknek, majdnem 19 évesen voltam előszőr férfival)

2013. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Második: ez nagyon jó ötlet amúgy:) Köszönöm:D


Harmadik: Hidd el így volt, csak 3 tetszett eddig,de Ők hosszú ideig. Mármint egyik 1,5 évig, másik kb 1 évig, és a legutolsó 4 hónapig. :D

Legutolsónak hamar lett barátnője, Ő vele álltam úgy,hogy úgy éreztem 5centire vagyok,hogy elérjem, nem volt senkije, észrevett,sokszor 'szemeztünk',és felfigyeltünk egymásra,aztán barátnője lett.:s...

Szóval, próbálnék ahogy mondod, de jelenleg az utolsóval bezárult valami,már senkire nem tekintek úgy...

2013. aug. 30. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én életem első 20 évében voltam éppen ugyanígy. Senki nem mozdított meg bennem semmit. Most már viszont 5 éve megunhatatlanul szeretem azt az egyetlent, akit először szerettem meg. Hamarosan összeházasodunk. Ilyen is van. Hidd el, nem betegség. :)
2013. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nincs okod megijedni,egyrészt mert még rengeteg időd lesz a nagy,viharos szerelmek,kapcsolatok,és boldogító ábrándozások átélésére,másrészt meg mindenki életében előfordul egy ilyen átmeneti időszak,pláne csalódás után.Ez az időszak arra szolgál,hogy csak magaddal foglalkozz,kikapcsolódj,élj.Így fel tudsz készülni érzelmileg arra,hogy egy újabb pasi kezdjen érdekelni.Addig is fel tudsz töktődni,tisztázni tudod magadban,mit akarsz,mire VAN SZÜKSÉGED.
2013. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Lehet csak belülről észre sem véve, valami tartja vissza a srácot,akit utoljára veszítettem el.

Rá már 2-3 hét után nem gondoltam úgy, Őt tudtam először úgy elengedni,hogy nem húzott vissza, nem éreztem,hogy valami összedőlt,csak az első 1-2 hétbe talán, de nem tragikusan.

Azóta 2 hónap telt el, és jelenleg semmi, lehet még nem zártam le, több idő kell,és csak belülről nyomtam el... Majd meglátjuk:s.

2013. aug. 31. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!