Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barati korrel bulizunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linda30 kérdése:

Egy barati korrel bulizunk evek ota, koztuk van a legjobb baratnom es parja is, mult heten egy diszkoban szorakoztunk es a baratnomet haza vitte mert tul itta magat o visszajott es ramhajtott, es megtortent, azota nagyon szarul vagyok, elmondjam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mit?
2012. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

de jó baráti társaság :D

mindig hallani valami hasonló sztorit itt GYK-n

2012. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki igen. Hogy mered még ezután legjobb barátnőnek nevezni magad? Ribi vagy, Isten óvjon az ilyen legjobb barátnőktől...
2012. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nekem egyszer volt ilyen, csak akkor én voltam a csalfa... (utólag nem bánom, mert eléggé terrorizálva voltam érzelmileg, de ez más kérdés) tudom nem szép dolog satöbbi, akkor bántam is...

akkor a fiúval másnap oda álltunk akkori barátom elé és elmondtuk. ez azért is volt gáz, mert a srác a legjobb haverja volt... mi nem szakítottunk akkor, de a fiúval azóta sem tartja a kapcsolatot...

2012. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Leitatta a csaját, hogy Téged megdu.ghasson?! Gratula, összeilletek!
2012. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De jó barátnő vagy :D remélem kikaparja a szemed


de a pasi sem jobb! És neki kellene elmondania szerintem nem neked

2012. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Linda miért 30? 30 éves vagy, 1930-ban születtél vagy 30 pasi volt? Mert akkor már Linda31 vagy!:D
2012. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Köcsög vagy!!!!Mond el igen!!!És tényleg most komolyan KI TESZ ILYET??????
2012. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Gondolom az akinek a szexualitás körül forog az élete.

[link] :P

2012. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hmm....Linda...van egy ilyen ribi ismerősöm, nem te vagy az...?? detto ugyan ilyen gerinctelen mint te....halál komolyan...


amúgy meg ásd el magad miután BEVALLOTTAD a "barátnődnek"...


L22

2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!