Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vérmes exnej ellen mit lehet...

Vérmes exnej ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Teljesen tönkre akar minket tenni. Pedig ö hagyta el a páromat anno. Állandóan engem mocskol. Mindig más profilról zaklat FB-on, én meg mindig letiltom. Most is létrehozott egy profilt egy nemlétezö bankár nevére. Vérben forognak szemei, és butaságokat ordít. Szóba sem állok vele, mert sötét mint az éjszaka. Ha gyógyszerre iszik, akkor föleg ledobja az agy az ékszíjat. A Rendörség tenne valamit?


Köszönöm



2013. aug. 31. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Magadról irtál?, mert hogy pontosan ilyen vagy:D
2013. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tudomásul venni és megunja.
2013. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
2 Én is ezt csinálom.
2013. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de nem akarja a kedves Anita megúnni:D
2013. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Állítsd be, hogy ne írhasson idegen üzenetet. Ennyi lenne...
2013. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi, de attól még másoknak habzó szájjal mocskol, pedig nincs is oka rá. A FB az semmi probléma ehhez képest. Attól félek, hogy egyszer elkap, és csinál velem valamit. Most olvastam a Borsonline-on éppen, hogy egy nö metszöollóval támadt a riválisára... nagyon kiakadtam. Egyszerúen a fejébe véste, hogy engem teljesen tönkretesz, és kész. Nem lehetne valahogy elérni, hogy nem beszámíthatónak nyilvánítsák? Vagy mi kell ahhoz, hogy a Rendörség távoltartásit rendelhessen el?
2013. aug. 31. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Agybaj-nagybaj:D
2013. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és a férjed ilyenkor mit tesz?
2013. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elöször még leosztotta, de mivel nem járt sikerrel...söööt..., rosszabb lett, így ráhagyja ö is. De holnap jogi segítséget kérünk.
2013. szept. 1. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:
sok szerencsét
2013. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!