Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerősöm felesége három éve...

Ismerősöm felesége három éve fiatalon meghalt, van két kisfiuk. Ismerősöm azóta magába fordúlt, nem akar senkivel sem megismerkedni. Mi lesz így vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú... talán az idő megoldja, de próbáljátok vele tartani a kapcsolatot, esetleg néha kimozdítani. A cél elsősorban nem is a mással való megismerkedés, hanem maga a kimozdulás. Meg szabad kérdezni, hogy mi történt pontosan a feleséggel?
2013. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű nekem nővérem került ebbe a helyzetbe de szerencsére ő talált párt , ismerősödnek jobb lenne ha mostmár ismerkedne mert ez hossutávon nem jó
2013. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellrákja volt. Azért is jó lenne ha találna magának valakit mert legalább lenne anyja a gyerekeknek.
2013. aug. 31. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
3 Te miért avatkozol kéretlenül más ember életébe?
2013. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a baj. Ő nem szeretne és így kell elfogadni. Én ismerősöm sem kereset soha új párt a felesége után. Mégis teljesen egészséges felnőttek lettek a gyerekei attól, hogy egyedül nevelte fel őket.
2013. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslat volt második voltam
2013. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Szerintem nincs azzal semmi gond, hogy nem akar más nőkkel ismerkedni ne adj isten egy kapcsolatot, házasságot. Mondta a párom ha velem történe valami 100% hogy nem keresne mást és a gyereink tenné majd boldoggá és teljessé az életét.


De ugye nem depressziós? A körülményekhez képest boldog a kisfiúkkal? Ha nem, na az lenne a probléma, nem az ismerkedés.

2013. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sehova nem jár csak dolgozni meg haza, a nagymama van napközben a gyerekekkel. A múltkor az unokaöccse szülinapjára sem ment el.
2013. szept. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!