Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Te mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Te mit gondoltok arról ha egy lány akar megismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen, ha például egy lány bejelöl téged facen, és rád is ír valami kis indokkal, hogy megismerjen téged. ??
2013. jan. 4. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs nezzel:)
2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem zavar
2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Miike ***** válasza:
Annak több oka is lehet. Például, hogy kényelmesebb ismerkedési, társkeresési eszköz neki a face, ami ugye teljesen ingyenes, nincsenek korlátok, hogy fizess azért, hogy láthasd ezt-azt, stb.
2013. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hogy bejövök meki...én erre gondolnék:) -igen a fiuk dolga a kezdeményezés de a mai világban egy nő is kezdeményezhet.....bár ezt mindenki maga dönti el...én mondenesetre probálkozom:P
2013. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezért még nem öltem meg soha senkit. :D
2013. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik maga az elképzelés, hogy egy lány akar valakit megismerni interneten keresztül, és ő kezdeményez úgy, mintha arra nem lenne különösebb oka de..

ne lepődj meg, ha páran azt fogják hinni, hogy valami beteg 40 éves férfi vagy :D

2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Miii beteg 40 éves férfi?? :D Mégcsak 17 éves vagyok, és lány. xD

De amúgy köszönöm, eddig jóó. :P

2013. jan. 4. 19:53
 8/15 Miike ***** válasza:
Egyébként örömmel fogadom az ilyesmit. Kezdeményezhet a lány is. Aztán kiderül, hogy "jó ajtón kopogtat-e".
2013. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy meg akar ismerni, mert jó az ízlése :)

25F

2013. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tedd ezt!


Ha velem akarna ismerkedni egy lány facen akkor nem ráznám le

2013. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!