Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ciki, ha egy fiú az utcán szólít le titeket, és ott akar veletek megismerkedni, vagy jobb ha fb-n rátok ír? 15/F

Figyelt kérdés
Sokan mondták nekem,hogy tiszta ciki vagyok ezért,mert tök sokszor úgy szólítottam le pár szép lányt az utcán.Ez a mai világban már szokatlan?

2012. aug. 29. 03:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

őszinténszólva igen, szokatlan. és az miért jelenti szükségszerűen azt hogy rossz? ennek így kéne lennie, és sokkal jobb mint fb-on ráírni. látja hogy nem vagy beszari.

de elég nehéz is, mert mindenki roham egyfolytában

2012. aug. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem,hogy tök normális :/ De nem akarok beállni a sorba,mint a sok fb kocka,ott ismerkednek.Szóval akkor nem a legjobb választás? PL.: mondok egy szituációt,ami jól elb*sztam:Velencei-tó,szabadstrand ,Strand utcában ,egy büfénél láttam egy gyönyörű lányt,de nem mertem oda menni hozzá.Gondolom besegített,vagy ilyesmi,mert csak padokat törölgetett.Azóta bánom,hogy nem mentem oda hozzá :/
2012. aug. 29. 03:42
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért más fb-kon klikkelni egy nőre vagy élőben megklikkelni ;)
2012. aug. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem rossz az "utcai" ismerkedés. Sok függ a helyzettől, a stílustól. Sokkal emberibb a helyzet. De hát, a világ nem e felé halad. Azért az interneten való kapcsolatteremtést sem ítélem el.


19/L

2012. aug. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De egy netes ismerkedés(egy normálisabb fajta) hogy néz ki? :D Ráírok,hogy Szia,gyönyörű a mosolyod/hajad/a szemed,nincs kedved megismerkedni velem? El se tudom képzelni,egy kicsit bunkóságnak tűnik,ez olyan mintha egy disco-ban odamegyek valakihez,és megkérdem,hogy csá,dugunk? :D
2012. aug. 29. 03:58
 6/21 anonim ***** válasza:

uristen most komolyan ide "fejlöd"ött eza világ?

szánalmas, hogy egy embernek ilyet kell kiirnia mert a szánalmas barátai megrenditik....

komolyan undorito és szánalom

hallod haver én felnézek rád, h van bátorságod 2 nap hiányában 15 évesen leszolitgatni

komolyan mondom felnézek rád bár nekem van barátnöm de igy tovább az fbröl meg töröld magad a faszba komolyan....

am boldog szülinapot holnap utánra nekem holnap lesz :D

1 nap és 16(F)

2012. aug. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ó,köszönöm szépen,és neked is Boldog Szülinapot! Fb-n meg csak barátnőm miatt vagyok fent Győrben lakik.Én meg Pesten,és őt is az utcán szólítottam le :D Kicsit hülyén hangozhat,de sokkal érettebb vagyok a többi 15 évesnél,és a mostani barátnőm is 19 éves :)
2012. aug. 29. 04:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy nem zavar :dd
2012. aug. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyképű,de én egy átlag fiú vagyok kinézetre,és inkább azzal hódítok,ahogy viselkedek a nőkkel :)
2012. aug. 29. 04:40
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó lánynak: Ez felhívás keringőre? :)
2012. aug. 29. 04:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!