Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol, hogyan, mily módon tudna...

Desdemona28 kérdése:

Hol, hogyan, mily módon tudna megismerkedni egy TAPASZTALT biszex csajszi, biszex vagy akár meleg férfi párokkal?

Figyelt kérdés

28 éves TAPASZTALT biszex csajszi vagyok!

Imádom a szexet,kicsit hedonista vagyok,szeretek kipróbálni mindent ami érdekel!!! Szeretnék megismerkedni biszex pasikkal,biszex/meleg párokkal,mert jelenleg minden vágyam hogy lássak két pasit együtt.Természetesen igényes,intelligens emberekre gondolok,mivel magam is az vagyok!! Anyagiakról is lehet szó.

Azért biszex pasikat/párokat keresek,és nem melegeket,mert beállítottságukból adódóan ők gondolom csak férfiakkal ismerkednek..... :)



#lány #meleg férfi pár
2013. aug. 22. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom ez nem válasz a kérdésedre, de ha érdekel egy 21 éves hetero szűz srác megrontása írj rám :D
2013. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

21 évesen szűz?

2013. aug. 22. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi abban a nevetséges???

Én is szűz vagyok még :P

Bátyám meg 36évesen még szingli :'D

2013. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak kapnék a kérdésemre is választ!! :D
2013. aug. 23. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaptál, mivel írtam priviben :D
2013. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!