Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok színházba járni...

Ti szoktatok színházba járni a párotokkal, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 19:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
elég gáz. a drogozás piálás cigizés lopás csalás hazudozás a menő manapság.
2013. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Nagyon is jó dolog, csak nem mindenki engedheti meg magának.
2013. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretnék, mert még sose láttam színdarabot, illetve szeretnék egyszer legalább balett előadást látni. Talán egy operát is bevállalnék.


Sajna még eddig sose volt rá keret :(

2013. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Atyám, már miért lenne gáz? Az túlzás, hogy szoktunk, de mentünk már többször is és mennénk rendszeresen, ha volna rá mód.
2013. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Melyik részére érted, hogy gáz-e, arra hogy együtt, vagy maga a színház a gáz? Egyik sem az.
2013. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan már! :))

Legalább mind a ketten kulturáltak és műveltek vagytok! Örüljetek ennek :D

Én a párommal nagyon szeretek múzeumokba járni, mert mindkettőnket érdekel a művészet. A Müpába meg az Operába is szoktunk elmenni, ha nekünk tetsző darabot adnak elő. A szüleim meg az ő szülei örülnek, hogy mi értelmesen töltjük az időnket, nyitott szemmel járjuk a világot. A barátom anyja mesélte, hogy az egyik kolléganője el volt csodálkozva, hogy ilyen programokat tervezünk. Szerinte, nagyon unalmas alakok lehetünk. Ő meg azzal védett bennünket, hogy mi legalább nyitottak és érdeklődőek vagyunk, nem pedig sörözgetős, diszkóba járós alakok.


23 L

2013. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

"Én nagyon szeretnék, mert még sose láttam színdarabot"


Komolyan még sosem voltál színházban? :o Hiszen iskolával is szoktak menni a gyerekek. :s


Egy csomó színházba vannak utolsó pillanatos pótjegyek (pótszékre, néha lépcsőre szólnak), olyan 1.000,- Ft körül.


Sőt, egyes színházakba már alapjáraton van 2.000,- Ft alatti jegy is.


Szerintem keress valamit, és menj el mindenképp! De komolyan, azért egyszer legyen mindenki színházban, még az is, aki nem szereti... Amíg nem látod, nem is tudod, szereted-e.


Pl. Vígszínháznál van 700,- Ft-tól: [link]

Elsőnek a Padlást ajánlanám, vagy a Játék a kastélybant.

Vagy a Pesti Színházban a Dzsungel könyvére 1.200,- Ft-tól van jegy.

2013. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocsi hogy csak most írok.....23,35 évesek vagyunk

úgy értem,hogy ha ti felvetnétek az ötletet a párotoknak

hogy reagálna?


én sem voltam még,csak kisiskolás koromban,az meg....elég rég volt

2013. aug. 31. 21:02
 19/32 anonim ***** válasza:
Mi sajnos ritkán tehetjük meg, de fantasztikus szórakozás közösen. Legutóbb is remekül éreztük magunkat. Párom csak most tudott elkezdeni dolgozni a szakmája után, én egyetemista lettem, még nem biztos, hogy lesz munkám. Ha összejön és lesznek jó darabok, akkor mindenképpen elmegyünk. Annyira más érzés egy igazi darabot látni, mint beülni egy moziba... oda nem is járunk. Sajnálom, hogy az embereknek kevés lehetősége van színházba eljutni, de mindenképpen menni kell és semmiképpen sem tartom elítélendőnek. 19L 20F
2013. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy én járnék párommal színházba, csak nem telik rá! Na ez gáz!
2013. szept. 1. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!