Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok színházba járni...

Ti szoktatok színházba járni a párotokkal, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 19:29
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Jah, még mielőtt valaki írná hogy nem is olyan drága: Nálunk a Szigligetiben egy normális hely, ami nem a leghátsó sor vége, az olyan 4-7000 Ft egy olyan darabra ami mondjuk érdekel is.
2013. szept. 1. 01:00
 22/32 anonim ***** válasza:
Nekünk sem telik rá, de én szívesen mennék, nagyon szeretek színházba járni. Csak sajnos az, amit úgy megnéznék és megmutatnék neki is, nem 500 forintos jegyárakra szól. (De ha lenne színházszervező ismerősöm, biztos tudna néha olcsó jegyet szerezni. De ha csak operaszervező van, és mi nem szeretjük az opera műfaját, nincs mit tenni.)
2013. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Hát én mondtam a páromnak hogy mennyire imádom a Rómeó és Júliát.Beszéltünk rola ,de kb ennyiben maradt.Aztán karácsonyra vettem rá két jegyet.Nagy siker volt:)
2013. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"Nálunk a Szigligetiben egy normális hely, ami nem a leghátsó sor vége, az olyan 4-7000 Ft egy olyan darabra ami mondjuk érdekel is."


Tényleg nem azért, hogy kötekedjek, de - amennyiben a Szolnoki Szigligetire gondolsz - én már rengetegszer voltam ott, és nem emlékszem, hogy valaha is akár csak 4.000,- Ft-ot fizettem volna egy jegyért.

Ezért kicsit utána néztem a honlapon, és ezt találtam:

Alaphelyárak a 2012/2013-as évadban*



Kategória


Helyár


I. kategória


2.000,- Ft


II. kategória


1.800,- Ft


III. kategória


1.600,- Ft


Pótszék


1.200,- Ft


Bizonyos előadásokra van külön árjegyzék, ott a legeslegdrágább előadás a Bál a Savoyban, arra a legdrágább jegy 3.100,- Ft. De az az I. kategória. Természetesen nemcsak onnan lehet látni...


Szóval oké, hogy nyilván 1000-2000 Ft is tud sok lenni, én ezt abszolút megértem, de azért legalább nézz utána, ha már ezt használod kifogásnak...

2013. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Naná, gyerekek születése előtt bérletünk is volt.

Mi is úgy szoktuk mostanában, hogy alkalomra veszünk színház vagy koncert jegyet. Születésnapra, karácsonyra, húsvétra, olyat amit egyből nem vennél meg, de így igen. Sőt, szüleimnek is szoktunk, mindig örülnek neki.

2013. szept. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a szolnoki Szigligetiben 4000-7000 ft lenne egy egy jegy. Engem sem vet fel a pénz, 2-3 havonta mégis elmegyek egy-egy nekem tetsző darabra. A Szigligetiben is sokszor voltam már, főleg amikor még Szolnokon laktunk. Az ember annyi baromságra elkölt havi szinten több ezer forintot. Ha jobban utána néznél a kiadásaidnak, ledöbbennél. Ne érts félre, ezzel nem azt mondom, hogy szórod a pénzt, hanem valószínűleg simán ki tudnád gazdálkodni az időnkénti színházlátogatást, ha jobban odafigyelnél a büdzsédre! Nekem a parfümök a hobbim, ez elég költséges. De pár havonta még így is ki tudok szorítani 10-15 e forintot, ha bővíteni szeretném a gyűjteményemet. Át kell rendezni a kiadásaidat és jutni fog arra is amit szeretnél, hidd el!
2013. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Fentebb bemásoltam, a Szigligetiben nincsen még VIP "aranyjegy" sem, ami elérné akárcsak a négyezer forintot. Ez tipikusan a kifogás-dolog a Kérdező részéről. Nem értem, mi szükség van rá, mert senki sem kényszeríti színházba, ha nem akar menni...
2013. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én ugyan színházban dolgozom, szóval az én válaszom nem igazán releváns, de azért írom. Jelenleg is eljárok más színházak előadására, illetve mikor még nem voltam a szakmában, szintén állandóan mentem, volt, hogy hetente. Imádom, csodálatos dolog. :)

21l

2013. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

23-as: "egy olyan darabra ami mondjuk érdekel is." ezt nem vetted figyelembe!


jó az igaz rég nem néztem árakat, de mikor utoljára egy jobb darab jegyárait néztem hát biztos nem 2000 volt... de mindegy, nem ez a lényeg :)

2013. szept. 2. 01:10
 30/32 anonim ***** válasza:

Igen szoktunk, bérletet is vettünk a most induló évadra.


Nem gáz. Miért lenne gáz? Nem is értem.

2013. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!