Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhíztam. Szexuálisan nem...

Elhíztam. Szexuálisan nem kellek a férjemnek. Érdemes?

Figyelt kérdés
Mindig volt rajtam 4-5 kiló plusz, nem foglalkoztam vele. Volt egy szörnyű balesetünk a férjemmel, aminek következtében 20 kilót híztam. Azóta férjem nem kíván. Két évig feküdtem, nem tudok mozogni, férjem nem kíván szexuálisan. Mit tehetnék?

2013. szept. 2. 03:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szeretitek még egymást?

Lebénultál?

Gyerekek vannak?

Lakhatási kényszer?

Külön élet megoldható? -társaság? -jövedelem?


Mit is lehetne így ismeretlenbe mondani?

2013. szept. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
25%
Ha szereted a férjedet, akkor fogyj le! Gondolj bele, ő egy 20 kilóval könnyebb nőt vett el! Az elhízásért zömében az étrend a felelős, próbáld egy kicsit átgondolni az étkezésed. Valószinuleg így is szeret, hiszen Veled van, de ha pld. gyerek is van már, mindjárt bonyolultabb a helyzet. 4-5 kiló súlyfelesleg az még nem olyan sok, de 20 már igen!
2013. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"Két évig feküdtem, nem tudok mozogni" utolsó, te elolvastad?


Nem sokat tudsz tenni, azon kívül, hogy beszélsz orvosokkal. Lehet egy helyes diétát be tudnak lőni, de ha a férjed helyében lennék, nem annyira szex miatt aggódnék, hanem, hogy a feleségem nem tud mozogni.

2013. szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Baleset miatt hízna meg a férjem?

Még jobban szeretném, mert el is veszíthettem volna.

én 18 kg-ot híztam mióta együtt vagyunk (mint kiderült anyagcserezavar miatt), azóta már lement 10 kiló.

Mégis minden nap elmondta a férjem milyen szép vagyok, és soha nem éreztette velem, hogy megváltoztam. Sőt ő öntött belém erőt.

Kedves kérdező, szerintem át kellene beszéljétek a dolgokat, kapcsolatotokat, megoldani is közösen kell türelemmel.

Miről is szól egy házasság...?

2013. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, miért nem kíván szexuálisan a férjed! Azt tudjuk, neked mi a véleményed. Ő mondta konkrétan, hogy ezért nem? Vagy a baleset csak rád volt hatással, rá nem? Ezeket nem tudom, így azt sem, hogy kellene-é fogynod...
2013. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%

Valóban le kell ülni és megbeszélni!

Olyan érzésem van, mintha ez csak kifogás lenne, egy mondvacsinált indok! Ha valóban szeret, ha nincs "harmadik" az életében, ez nem lehet indok!


Mindentől függetlenül, azért azt a plusz 20 kg-ot csak le kellene dolgozni. Kérd az orvosod segítségét! Az biztos, hogy nem a férjem kedvéért kezdenék el lefogyni, hanem önmagamért, a jövőbeni egészségi állapotomért, stb. stb.


A férj, az egy külön dolog, ott tisztázni kell dolgokat, mert ez egy hülye indok és kifogás, amit mondott.

2013. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ mindenkinek! Férjemmel 15 éve együtt vagyunk, és a nap 24 óráját együtt töltjük (itthonról dolgozunk). Nagyon sokat segít a házimunkában, tulajdonképpen a főzésen kívül mindent ő végez. Szeretjük egymást, a másik nélkül valóban nem tudnánk már elképzelni az életünket. Azért beszélek többes számban, mert férjem is így gondolja, tudom.
2013. szept. 2. 09:37
 8/11 anonim válasza:
100%
Igen 3-as olvastam! Nem azt írtam, hogy kezdjen el futni, meg edzeni, hanem, hogy figyeljen jobban az étrendjére, mert az esetek zomeben az a ludas a hizasban. Valószínűnek tartom, hogy a férj azért van vele, mert szereti. Persze, ha van gyerek bonyolultabb a helyzet. A baleset 2 éve volt, örökké sajnálkozni nem lehet, mint ahogy sajnalatra sem lehet bármit alapozni. Szerintem őszintén beszelnetek kellene! Nyíltan kérdezz rá, hogy mi az oka. Az is lehet, hogy csak féltésből nem közeledik. Lassan 10 éve vagyok házas, az oszinte beszélgetésnél nincs jobb megoldás. És igen, érdemes. Valamiért egymást választottatok! Egyszerűbb megfutamodni, de érdemesebb küzdeni érte. Ehhez viszont mindkét félnek akarni kell...
2013. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veletek történt!

Szerintem is nagyot kéne beszélgetnetek, mert ha tényleg szeretitek egymást, akkor (annak ellenére, hogy a 20 kg hízás tényleg sok), emiatt nem kellene elhidegülnie. Nem lehet, hogy inkább pszichés oka van, hogy nagyon megviselte a baleset, amit nem tud magában helyre rakni, és erre vetül ki? Sajnos ezek nagyon mélyen lerakódnak az elme mélyén, és bármilyen területen kijöhet.

2013. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő! Valószínűleg ez lehet az oka!!! Köszönöm, hogy rámutattál a lényegre. Ahogy átgondolom a történteket, tényleg inkább lelki probléma lehet a háttérben.

Nagyokat beszélgetünk, őszintén, szeretjük egymást, a 15 év alatt két napnál tovább nem voltunk távol egymástól és nem is bírnánk. Szóval mondhatnám, hogy boldogok vagyunk, csak ez a fránya szex...

És valóban, lelki dolgok állnak a háttérben! Persze nem ártana lefogynom sem...

2013. szept. 2. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!