Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhíztam. Szexuálisan nem...

Elhíztam. Szexuálisan nem kellek a férjemnek. Érdemes?

Figyelt kérdés
Mindig volt rajtam 4-5 kiló plusz, nem foglalkoztam vele. Volt egy szörnyű balesetünk a férjemmel, aminek következtében 20 kilót híztam. Azóta férjem nem kíván. Két évig feküdtem, nem tudok mozogni, férjem nem kíván szexuálisan. Mit tehetnék?

2013. szept. 2. 03:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dietetikussal is érdemes lenne beszélni, amellett, hogy a lelki ügyeket megoldjátok. Egy szakember a problémáid, mozgáslehetőségeid stb. figyelembevételével össze tud állítani olyan étrendet, amiben minden szükségleted megvan, mégis annyi kalóriát kapsz, amennyi kell, és nem többet. Ha nem tudsz tornázni, az egyetlen megoldás, hogy kevesebb kalóriát viszel be, máshogy nem tudsz fogyni. Nagyon remélem, hogy sikerül megoldani, olyan szépen írsz a férjedről és a kapcsolatotokról. :)
2013. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!