Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után költöztetek...

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt én 25 ő 28 éves. Egyikőnk sem akar a másik családjához menni..és épp közös otthonra gyűjtünk. Elég sok barátunk úgy fejest ugrik ebbe a dologba..és 2-3 hónap után egymáshoz pakolnak...baj hogy mi ennyit agyalunk? És spórolunk egy közös házra (családi ház nem lakás és nem is albérlet) csak érdeklődnék ki mennyi idő után szánta rá magát h összeköltözzenek. Mindkettőnk családja kedves, aranyos...csak kevés itt-is ott is a hely és a pénz + 1 főnek.És nem is sürgetnek bennünket h menjünk már otthonról.

ja és nekem ő az első szerelmem, ha ez számít vmit.



2013. szept. 2. 13:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 év után költöztünk össze.


Megmondom őszintén, én nem mernék úgy belevágni közös ház vásárlásába, hogy előtte nem éltünk együtt.

2013. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi távkapcsolatban voltunk 1 éven át, kezdetben kéthetente tudtunk találkozni hétvégén, utána már hetente. 1 év után költöztünk össze, mert csak addigra talált itt munkát. Ha hamarabb lett volna munka, akkor hamarabb összeköltöztünk volna. 4 éve lakunk együtt, nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.

N/29 F/32

2013. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 év után, akkor voltam 21. Mivel 320 km volt köztünk, így nem volt kérdés.
2013. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én sem mernék házat venni, amikor még nem is éltünk együtt. Mert hát lakva ismerszik meg az ember valóban...


Hiába vagytok sokat együtt, hidd el, az nem olyan, mintha együtt élnétek.

Néhány napig az ember még tudja a legjobb oldalát mutatni, de hónapokig már nem. Hogy milyen is a közös kassza, mennyire segít be a másik a háztartásba, stb.


Mi van ha megveszitek a házat, összeköltöztök és néhány hónap múlva rájöttök, hogy baromira nem tudtok együtt élni? Akkor mit fogtok csinálni?


Egyébként mi 4 hónap után már összeköltöztünk és 3 évvel később esküdtünk. Nem bántam meg.

2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

A 2-3 napokból nem látszik,hogy milyen a másik,heti 2-3 napokat hosszú távon is fenn lehet úgy tartani,hogy semmi negatívum nem jön elő.

Vagy ha előjön,heti 2-3 nap még elnézhető,mert az.De nap mint nap már a falnak mész tőle.

2013. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után, ennek négy éve, tökéletesen megvagyunk.

Kapkodni persze nem kell, de az összeköltözés elengedhetetlen a másik alapos megismeréséhez.

2013. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 év után költöztünk össze.Én se mernék úgy házat venni,hogy előtte nem is éltünk együtt.Persze sokat vagytok együtt,de hidd el,egy összeköltözésnél számtalan probléma felmerülhet,ami 2-3 napból nem is jön le.
2013. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap után költöztünk a nyárra kollégiumon belül 1 szobába, de ezt már 4 hónappal előtte jelezni kellett..tehát 4 hónap után döntöttünk űgy, hogy 3 hónapra fixen 1 szobában fogunk élni..

1,5 éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk "rendesen" is, végeztünk a sulibal..

5. Évfordulónk előtt 1 hónappal lesz az esküvőnk..

Egy 3 év múlva tervezzük a családi házat..bízunk benne, hogy sikerül...

Serintemmmagán a költözésen felesleges ennyit agyalni, a többi dolgon viszont kell... Biztosan nem vennék közös ingatlant oylan emberrel, akivel nem éltem együtt..

Tapasztaltam hogy 1 hét után az exemmel úgy döntöttünk szakítunk (vagyis inkább én) pedig az együttélés előtt minden rendben volt...

2013. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer négy hónap után összeköltöztem egy fiúval, 20 évesek voltunk, és csak mikor már együtt laktunk derült ki, hogy egy agresszív állat. A szülők előtt meg előttem is játszotta az ártatlant, és mikor már kettesben laktunk más városban, ott ki mert bontakozni, ütött, vert, bezárt a lakásba, amíg dolgozni ment stb. A mostani párommal egy éve vagyunk együtt és tervezgetjük az összeköltözést, de még idő, mire eltervezzük milyen házat szeretnénk, mire megépül... az még pár év. Nem kell sehova sem sietni, meg semmibe fejest ugrani. Az összeköltözés nem játék.
2013. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
87%
Mi 5 nap után költöztünk össze és egy hónapra rá össze is házasodtunk,ennek lassan már 10 éve :)
2013. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!