Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után költöztetek...

Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi lassan 4 éve vagyunk együtt én 25 ő 28 éves. Egyikőnk sem akar a másik családjához menni..és épp közös otthonra gyűjtünk. Elég sok barátunk úgy fejest ugrik ebbe a dologba..és 2-3 hónap után egymáshoz pakolnak...baj hogy mi ennyit agyalunk? És spórolunk egy közös házra (családi ház nem lakás és nem is albérlet) csak érdeklődnék ki mennyi idő után szánta rá magát h összeköltözzenek. Mindkettőnk családja kedves, aranyos...csak kevés itt-is ott is a hely és a pénz + 1 főnek.És nem is sürgetnek bennünket h menjünk már otthonról.

ja és nekem ő az első szerelmem, ha ez számít vmit.



2013. szept. 2. 13:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
97%

Mi 6 hónap után költöztünk össze

előtte mi is heti 4 napot töltöttünk együtt egy hétköznapot plussz a péntektől hátfő reggelig időszakot.


És tapasztalatból mondom neked hogy teljesen más tényleg együtt lakni.

Mert ha nem vagytok minden nap együtt akkor vannak lehetőségek "kipihenni" a másikat (akkor is ha ez nem tudatos)

De ha minden napot együtt vagytok akkor biz mindent együtt kell megoldani, és akkor jönnek elő a súrlódások és derül ki tényleg összepasszoltok e


Mondom ezt úgy hogy imádjuk egymást ,de még így is voltak kis mosolyszünetek az első hónapban :D

2013. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
86%
Mi 4 hónap után költöztünk össze albérletbe, én voltam 20, ő 23, de addig is minden nap a másiknál aludtunk (igaz, 2 éve ismertük már egymást, a legjobb barátok voltunk, mert amikor megismerkedtünk, még mind a ketten kapcsolatban éltünk). Azóta már házasok vagyunk, és gyűjtögetünk a saját házra :) Úgy voltunk vele, hogy mire várjunk, úgyis folyamatosan egymásnál vagyunk, legalább nem táskából élünk. Én nem mernék összeköltözés nélkül házat venni, teljesen más együtt élni, mint pár napokat a másiknál tölteni!
2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

22 vagyok, párom 25, lassan 5 éve együtt vagyunk. Párom albérletben lakik, én anyámmal, mindketten Bp.-n. Mivel én még csak most végeztem a főiskolán, és egyelőre nem dolgozom még, így még nem lakunk együtt, de tervezzük, amint lesz munkám és összespóroltam egy kis pénzt. Ettől még teljesen jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást.


Én szülőkkel nem laknék együtt, anyám nem könnyű eset, párom szülei meg messze laknak szóval oda amúgy sem mennénk. 1-1,5 év nem olyan nagy idő, ha addigra már tudtok saját házat venni, szerintem simán ki lehet bírni.

2013. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
fél év után költöztünk össze, mi meg lakásfelújítottunk, nem saját még, de nem kellett egyikünknek sem a másikhoz menni lakni, se albérlet, most közös házra gyűjtünk, legalább tudjuk, hogy érdemes, mert mostanra mi is rájöttünk, hogy tényleg együtt akarunk élni.
2013. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%

Úgy utálom az ilyen kérdéseket, hogy xy így csinálja, baj, hogy mi nem?

A ti dolgotok. Se ez, se a másik eset nem garancia semmire.

Mi, amúgy 4 hónap után. Nem bírtam volna ki, hogy évekig klön éljünk, minden lehetséges percet vele akartam tölteni akkor és most is. Már egy éve házasok is vagyunk. Amúgy meddig gyűjtöüttök? Míg össze nem jön a ház ára? Mert akkor van mit gyűjteni még...

2013. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mekkora baromság úgy házat venni, hogy nem éltetek együtt. Sőt, én még esküvő előtt se mennék bele ilyesmibe.
2013. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap. Ja, és nekem ő volt az első férfi...az első szerelem.

Ennek már 9 éve. Ma már évek óta házasok vagyunk. 28/nő

2013. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
30%

Fél év, 23 évesek voltunk. Van mindkettőnknek keresetünk, telik albérletre, mellette spórolunk saját házra. A 4-5 évig tartó tökölést feleslegesnek tartjuk.


Legkésőbb fél-1 év után tartom időszerűnek az összeköltözést, meg kell ismerni a másikat valóban, mielőtt komolyabb döntésre adja a fejét az ember! Márpedig ezt csak együttéléskor lehet, mert abban egyszerűen önmagát adja az ember, teljesen más, mint a randizgatós időszak.

2013. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
94%

2 hónap kb. de nem beszéltünk meg semmit, egyszerűen csak úgy alakult, h szinte mindig ott voltam. aztán mikor el kellett jönnie abból az albérletből, kérdés sem volt, h ketten keresünk egy újat. ennek 5 éve.

ne vegyetek úgy együtt házat, meg házasodjatok össze, h nem éltetek még együtt.

2013. szept. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Mi másfél év után költöztünk össze, albérletbe mentünk.


Ő 23 én 21. Ennek már 3 éve.

2013. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!