Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan kikeszulok idegileg!...

Lassan kikeszulok idegileg! Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés

A szuleim folyton veszekszenek egymassal, es mindig a kiabalas megy nalunk. Mar nem birom ezt, mindenen kepesek ossze kapni, komolyan nincs olyan nap hogy ne veszekednenek :( Nem merek at hivni senkit, eleg ha en hallgatom. Mar nem egyszer szoltam nekik, de ugyan ugy folytatjak. Tesom is nagyon hangosan beszel, gyulolok itt elni!


16L


2013. szept. 2. 18:15
 1/6 anonim válasza:
Ultesd le a szuleidet,es mond el nekik hogy ez mennyire rossz neked, es hogy miattuk nem mered athivni a barataidat. Mond el nekik hogy ki fogsz keszulni miattuk, es ha fontos vagy nekik, megprobalnak valtoztatni ezen.
2013. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pendulum92 ***** válasza:

Jó kérdés, én 21 vagyok, és még mindig iszom levét. A szüleim évekig szinte napi szinten veszekedtek, ezalatt végig napirenden volt a válás lehetősége is. Az én "érdekemben", na meg félelemből nem tették, én meg a mai napig tövig rágom a körmöm, és állandóan ideges vagyok, szorongok. Féltem, amikor veszekedtek, és ez maradt meg még most is. 14 éves koromban váltak el.


Ezt csak leírtam, sajnos a megoldást én sem tudom, de tudom, hogy milyen romboló ez egy gyereknek.

2013. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: középiskolás vagy?Nem tudod elintézni, hogy felvegyenek kollégiumba, akár a településeden is? Ösztöndíjjal van erre lehetőség indokolt esetben. Talán belátják a szüleid, hogy az ő viselkedésükkel űztek el otthonról.
2013. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy nincs kolesz =/
2013. szept. 2. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod őket befolyásolni, valószínűleg komoly párkapcsolati problémával küzdenek. (Erre szoktam mondani, hogy a gyerek miatt ne maradjanak együtt a házastársak, mert csak jobban megszívja az a gyerek!) Amint lehet költözz el otthonról. Kezd el erre készülni agyban, gyűjtsd a lóvét.. stb. Addig meg keress nyugodt helyet a tanulásra (tanulószoba, könyvtár), keress sok programot lakáson kívűl. Ha otthon vagy és jön a balhé, akkor fülhallgató.
2013. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
En mar megszoktam csak nem akarom hogy egesz Szazhalombatta rolunk beszeljen neha kihallatszik
2013. szept. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!