Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne készüljek...

Mit tehetnék hogy ne készüljek ki idegileg?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok mamámmal , 10 éves lány húgommal és anyukámmal. Anya és apa szétköltöztek még nem váltak el. Anya mindig is utál csak hogy kb tudjátok milyen úgy néz ki az egész mintha anya és apa örökbe fogattak mert nem lehetet gyerekük de utána még is lett és én meg hát ügye nem a sajátjuk vagyok de ez nem így van vérszerinti gyerekük vagyok. Anya és apa 4.éve élnek külön de előtte sem volt jó a házasságuk igazándiból szerintem rézben mind a ketten érdekből házasodott össze a másikkal. Anya küldte el apát mert össze jött egy másik pasassal aki eleinte normális volt velünk de később ahogy romlott anyával a kapcsolatuk úgy velünk is főleg velem köszönhető annak hogy anyám gyűlölettel beszélt rólam neki. Majd apa vissza költözött mert a kölcsönt anyám nem bírta fizetni egyedül majd megint el mert jött egy új pasi vele 2 évig voltak együtt az idegileg annyira kicsinál hogy 12 kg fogytam folyton öngyilkos akartam lenni nem volt öngyilkossági kísérletem de folyton ez járt a fejemben. Ő volt hogy meg akart pofozni csak elfutottam a kutyámat rendszeresen terrorizálta mert az én kutyim volt és ez fájt nekem szavakkal anya és és ő is folyton piszkáltak bármit csinálhattam és voltam a rossz majd mikor a ő mamát is elkezdte piszkálni akkor mama már szólt neki. A lényeg az hogy piszkált apát akit nem is ismert szidta előttem direkt a húgommal jó volt a kapcsolata már hál istenek nincsenek együtt! A mostani barátja nem igazán ismerem kétszer találkoztunk de már ő is beszólt nekem. Anya hétköznap és két hetente szombaton dolgozik nincs otthon szombat 16:00 től vasárnap 18:00-19:00 a pasijánál Vn de volt olyan is amikor vasárnap sem jött haza csak hétfőn de akkor is mi már suliban voltunk mama vasalt és készített suliba minket. Ez lesz egy huzamban a 4. karácsony és szilveszter amit a pasijaival től és nem velünk. Anya folyton piszkál tényleg a semmiért , szörnyetegnek hív , flegmán beszél velem. A rokonok is elismerik hogy gyűlöl valamiért próbáltam szinte a csicskája lenni de utál. Tesóm aki folyton szidja őt szereti tesóm nyalizik mindenkinek. Most azon háborodtam fel hogy a tesóm tönkre tette a zoknijaimat össz-vissz két pár zoknim van ez nem vicc a pólóimat és minden egyéb ruhámat tönkre teszi folyton.

A zsebpénzt amit apától kaptam szülinapomra meg karira már 3 éve elvette meg folyton elveszi a pénzemet majd letagadja. napi öt órát dogozik utazással együtt 7-6,5 mindig délután este 8 érhaza nincs velünk ha lehetősége van sem. De mi nem költözhetünk apához mert ő nem foglalkozik velünk .Szerintem ez nem így van. Azt mondják hogy mindig apát utáltuk és hogy ő ilyen meg olyan rossz én nem így gondolom de hát ők jobban tudják. Szerintetek apához kéne költöznöm? Ha valami nem egyértelmű akkor kérdezzétek vagy szóljatok bocsi siettem.

Sos mert ha ez így marad kifogok készülni.


2012. dec. 21. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt hogy mamámmal nagyon jó kb olyan kapcsolatunk volt mint egy anya lánya addig ügye anya szerette nem hiányzott de mióta anya meg apa szétmentek nincsen.
2012. dec. 21. 13:21
 2/4 anonim válasza:
100%

Egy biztos elsőre hihetetlen hangzik a sztori annyira rossz.

De mivel nálunk is idióták a szülők ezért nem lepődök meg.

Nagyon sajnálom az esetet és tanácsot adni, hogy költözz apádhoz vagy sem is elég nehéz.

Kockázatos. Mi van ha apáddal se lenne egy leányálom akkor már elég nehéz azt mondani, hogy bocsi meggondoltam magam.

Ha 100%-san bízol apudban akkor azon nyomban, de ha kicsit is kételkedsz akkor inkább ne. A mama talán tud annyi védelmet adni, hogy kihúzd míg nem végzel a sulival.

Viszont rendesen harcolnod kell, értem ez alatt a tanulást és a jövőbeni munka szerzést. Amint lesz saját kereseted megmutathatod nekik milyen is normális embernek lenni. Csak is ez mozogjon a szemed előtt: Jobb leszek mint ők!

2012. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani ,hogy ha bízol annyira apukádban ,hogy jobban fog bánni veled és szeretni fog, akkor költözz !!! De ha a nagymama a legbiztosabb pont akkor maradj !!!
2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már mama se és hát nem tudom apát én úgy gondolom hogy jobb lenne ott de ők meg folyton így úgy de lehet hogy ők mert már akartam oda költözni
2012. dec. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!