Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy magánynomozás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer dolgotól függ az ár, de aki már igénybe vette a szolgáltatásaikat mennyit fizetett és mire?
2013. szept. 3. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezd meg inkább az egyik magánnyomzót milyen a tarifája, itt biztos senki nem lesz aki érdemben tudna válaszolni
2013. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összesen kb 400 ezer. Kb másfél hónap nyomozás. Tényleg nagyon változó, mivel az alapár 80 ezer.ez a semmire se elég, ekkora összeggel csak felfogadtam úgymond. Az apámat kerestem, sikerrel járt (am)
2013. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírod tételesen hogy lett 80 ból 400 a mikért mennyit számolt fel?

Ebből már jobb közelítéssel lehetne becsülni más ügyekhez.

2013. szept. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én pár éve információkat kértem valakiről ... némi megfigyelés volt egy vidéki városban, meg olyan környezettanulmányféle (kb két hét alatt végeztek) ... 200 ezer volt
2013. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon tételesen nem tudom leirni csak nagy részletekben.a sok kérdezősködès kb( kb a munka oroszlánrèsze) 130 ezer volt. Hivatalos (?)papirok kikèrèse,20 ezer.kommunikácios számla 40 ( ebben benne van a telefonálgatás, mindig ő hívott rengetegszer) .benzin költség 60 ezer ( ami lássuk be nem nagy összeg).a maradék a relative munkadijja. Nem bántam meg, mert a masik 2 hely ahol érdeklődtem kb mennyi lenne sokkal többet mondott. ( vas megye)
2013. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!