Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségeteknél/férjeteknél,...

A feleségeteknél/férjeteknél, amikor megismertétek, egyből tudtátok, hogy ő az igazi, vagy el kellett telnie kis időnek?

Figyelt kérdés
Mi zajlott le bennetek, milyen érzések?
2013. szept. 3. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, sőt úgy gondoltam, hogy túl öreg hozzám és túl messze lakik :D
2013. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
nem tudtam. csak volt egy megérzésem, hogy ez a kapcsolat más lesz mint a többi! :)
2013. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
9 év volt köztünk, ő nős volt gyerekkel, én csak 17 éves.Nem gondoltam akkor még, hogy majd ő lesz a férjem. Én úgy voltam vele, élünk a mának, aztán majd lesz valami.
2013. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, csak éreztem, más mint a többi.
2013. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én először a buszon láttam meg, még ma is tisztán emlékszem rá, pedig 10 éve volt. Akkor csak arra gondoltam, kell nekem ez a pasi! Utána megpróbáltam mindig azzal a busszal menni, amin megpillantottam, de sosem jött össze. Végül véletlenül találkoztunk, egy klubban, még azon a héten pénteken. Mintha a sors rendezte volna így.
2013. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fejbevágott, mint egy kalapács :) Megijedtem, hogy ennyire magával ragadott, de ugyanezt láttam rajta is. 2 hét után már ki is mertük mondani, hogy ez AZ, amit kerestünk. Ez évekkel ezelőtt volt, semmi sem változott azóta sem, várjuk az első babánkat.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt éreztem, hogy nagyon, nagyon akarom őt. Pedig nem tetszett igazán, öregnek tartottam, volt is akkor valakim.
2013. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elöször láttam, egyböl éreztem, hogy nagyon ellenszenves, alig birtam elviselni, ha valahol összefutottunk. Ez így ment kb 10 évig, utána évekig nem is láttuk egymást, és amikor újre találkoztunk, akkor kiderült, hogy igencsak egy hullámhosszon vagyunk.

Azóta összeházasodtunk és már régóta együtt vagyunk.

2013. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Mikor megismertem, furcsa vonzalmat éreztem iránta rögtön, erős szimpátiát. Úgy gondoltam, hogy ismerem valahonnan már, sokat gondolkodtam, hogy hol is találkoztunk mi már régebben. Nem tudtunk rájönni, és arra jutottunk, hogy nem is találkozhattunk, mert az ország más pontjain éltünk addig, nem jártunk ugyanott. Ő akkor családos volt, így pár évig csak jó barátok voltunk. Nem is jutott eszembe, hogy több lehet barátnál! Akkor jöttünk össze, mikor neki tönkrement a házassága. 13 éve. Azóta is szerelmes vagyok belé, és ő is azt mondja, soha nem érzett senki iránt ilyen mély érzelmet.

Ami érdekes, hogy azóta is, ha nézem a nagyon fiatal kori fotóját, azt érzem, hogy ismertem őt mindig is.

2013. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem gondoltam volna :D Amikor megismerkedtünk csoporttársak voltunk az egyetemen, és mind a ketten tartós párkapcsolatban éltünk. Először nem is annyira tetszett, mert idióta "kecskeszakállat" hordott, amit az exe imádott, én a falra másztam tőle. Így lettünk csak barátok, majd legjobb barátok kb. egy évig. Csak annyit éreztünk, hogy a másikkal sokkal jobban egy hullámhosszon vagyunk, mint az exeinkkel, és ha nem lettek volna, tuti összejöttünk volna. Kb. másfél évvel a megismerkedésünk után láttuk be, hogy ez több, vonzódunk egymáshoz, szóval szakítottunk a volt kapcsolatainkkal és összejöttünk. Vicces volt, úgy mondta el, hogy szakítottak, hogy küldött magáról egy képet szakállmentesen :) Azóta már házasok vagyunk, és az első babánkat tervezzük, ilyen boldog még sosem voltam :)
2013. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!