Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségeteknél/férjeteknél,...

A feleségeteknél/férjeteknél, amikor megismertétek, egyből tudtátok, hogy ő az igazi, vagy el kellett telnie kis időnek?

Figyelt kérdés
Mi zajlott le bennetek, milyen érzések?
2013. szept. 3. 10:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Átfutott rajtam egy homályos érzés, amikor elkérte a telefonszámomat, igen. De utólag (kb. 2 év után) tudatosult csak bennem, hogy akkor tényleg megsejtettem, ő lesz az a bizonyos... :)

Akkor olyan butának éreztem magam, hogy ilyesmikre gondolok pár óra beszélgetés után.

2013. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoltam volna, hogy egyáltalán férjhez megyek(nem akartam) és pont hozzá.
2013. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, nem terveztem még a férjhez menést egyáltalán.

Bekerült Ő a baráti társaságba, járt velünk bulizni, és néhány hét után és tudtam, hogy ő az.

20 éves voltam, mikor hozzá mentem. Több mint 20 éve vagyunk együtt, és még mindig szeretem.

2013. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat, heteket beszéltünk napi több órát telefonon mielőtt először randiztunk, addig sejtésem sem volt, hogy Ő lenne az igazi. Az első találkozásnál, amikor először beültem a kocsijába, beugrott egy érzés, hogy ha valaha férjhez megyek, akkor ehhez a férfihez fogok. Aztán ahogy jött ez az "ihlet" úgy el is múlt. Most lassan két éve vagyunk házasok :)
2013. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ismertem meg, nem gondoltam, hogy ő lesz a férjem. Csak annyit éreztem és tudtam, hogy ő másabb, mint a többi férfi. Ennyek már 4 éve. Házasok vagyunk. :)
2013. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudtam, de valami volt egybôl. Nekem akkor volt egy zûrös kapcsolatom, neki is volt barátnôje, de valahogy mégse tudunk csak úgy elmenni egymás mellett. Haverok lettünk, majd barátok, rengeteget beszeltünk neten, találkozgattunk is. Aztan bevallotta, hogy szeret, én is éreztem valamit, de még ragaszkodtam az exemhez is, meg amúgy utálom a változásokat és nehezen léptem ki a kapcsolatomból. Akkor ô azr mondta, hogy inkább ne találkozzunk, mert úgy nem tud továbblépni. Utána nagyon nehEz volt, borzalmasan hiányzott, de nem tudtam mit kedzdeni ezzel az èrzèssel, nem akartam felkavarni. Végül csak ô járt az eszemben mindig, szakítottam a párommal és újra felkerestem. Pár hetet találkozgattunk, aztan nagyon hamar össze is jöttünk, akkor egybôl tudtam, hogy soha nem fog kelleni.màs. 2 hónap után összeköltöztünk, 4 hónap után eljegyzés, rá egy èvre eskuvô. Azóta is töretlenül szeretjük egymást, biztos vagyok benne, hogy ô a másik felem:)
2013. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Első találkozásunkkor mindkettőnk részéről semleges volt minden, még csak azt se mondtam vna rá, hogy szóba jöhet. Amikor összejöttünk is úgy álltam hozzá, hogy futó kapcsolatnak megfelel, de semmi komoly. aztán összecsiszolódtunk, jöttek az érzések, de még ekkor sem azt éreztem, hogy ő a nagy Ő, hanem hogy ha probléma van, akkor nem felrúgni akarom az egészet, hanem rendbehozni, megbeszélni, pedig cifra dolgokat csinált, amiért addig bárkit lapátra tettem. Ma már tudom (6 év együtt) hogy azért éreztem így, mert nekünk dolgunk van egymással :) Három éve házasok, két éves gyerekkel.
2013. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Évekig még csak nem is sejtettem. Ő belém volt zúgva az első pillanattól, de olyan éretlen volt, meg minden... Évek teltek el, randizgattunk másokkal, közben ő volt a legjobb barátom. Amikor összeszedett egy lányt, akkor jöttem rá, hogy szörnyen féltékeny vagyok, olyan volt, mintha elvették volna tőlem a másik felemet. Ő közben évek óta folyamatosan szerelmes volt belém, a barátnője pedig kikészítette. Amikor lezajlott az a zűrös időszak, járni kezdtünk.

Így utólag viszont olyan, mintha az első 3 évben is jártunk volna, pedig nem volt köztünk semmi fizikai. Viszont együtt jártunk színházba, megvártuk egymást iskola után, megosztottuk egymással a titkainkat.

2013. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna. Úgy ismerkedtünk be, hogy ő is bekerült a nagyobb baráti társaságunkba, vidékről költözött fel, együtt buliztunk, szórakoztunk, koncertekre jártunk. Valahoy fokozatosan alakult ki, sokat beszélgettünk, előfordult, hogy egész éjszakákat átbeszéltünk, pedig másnap munkanap volt. A több éves együttélés alatt viszont már éreztem egyértelműen, vagyis éreztük, hogy egymással szeretnénk gyerekeket is. 14 éve vagyunk együtt, 3 gyerekünk van.
2013. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!