Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a páromat...

Hogyan beszéljem le a páromat arról, hogy külföldön vállaljon munkát? Pár hónap múlva születik meg a gyerekünk ezért nem szeretném ha egyedül hagyna minket. Nincs más segítségem rajta kivűl.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 10:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sikerült lebeszélnem, itthon marad.
2013. szept. 4. 15:11
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor ő boldog lesz, vagy folyamatosan fogja veled éreztetni, hogy valamiről lemaradt - és te voltál a gátja annak, hogy megvalósítsa az álmát?
2013. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor hogy lesztek anyagilag?

Lebeszélted vagy megzsaroltad?

Azt miért zártad ki, hogy mind a hárman kimentek?

2013. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom nem biztos ,hogy jó döntést hoztál ! Elhiszem ,hogy félsz ,de miért nem engedted ,hogy megpróbálja ? Visszaút mindig van ! :-) Én a helyedben átgondolnám ezt még egyszer .Hány hónapos terhes vagy ? Kimenne még most a párod ,ha szerencséje van könnyen találna albérletet . Gondolj bele mekkora előnnyel indulhatna a gyereketek ,ha ott nőhetne fel ;-)! Sok ember bármit megadna ,ha volna lehetősége elmenni innen ,de te/ti tudjátok ...
2013. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj kérdező,de nem vagy normális.párod szeretne megfelelő körülményeket teremteni a babának (és persze az egész családnak),itt a lehetőség hogy többet keressen,te meg lebeszéled.Fantasztikus...Menj ki vele és akkor nem maradsz egyedül.Ha itthon marad a férjed és nem lesz pénz pelenkára,ételre,akármire mit fogsz csinálni?
2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egy dolog azért nem derült ki: stabil munkája lenne - lett volna kint? Mert bizony nekem van olyan ismerősöm, aki kiment, de nem olyan volt a munka, ahogy ígérték, s a végén a feleségnek kellett kimennie, hogy hazahozza a férjet kocsival - még hazajönni sem tudott volna.

Másik Németországban dolgozó ismerősöm meg állandóan vándorol (néha mosógép sincs a szállásukon), mert mindig máshol kap munkát - azt azért pl. kisbabával nemigen lehetne megtenni (nekik nincs gyerekük)

2014. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, hoppá, ezt benéztem :D tényleg szeptemberi a kérdező beírása, csak egy évvel ezelőtti :D
2014. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!