Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek egy...

Férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel, akinek semmi keresete, magasabb végzettsége nincs?

Figyelt kérdés

25 éves,a családjával él együtt,az érettségit (elmondása szerint)önhibáján kívül nem tudta befejezni,csak szakmunkás,szakács végzettsége van,de azt nem szereti,utál főzni,az édesanyjával,és a testvérével él együtt,tulajdonképp ők tartják el

Egy kis plusz pénzt úgy szokott keresni,hogy néha rokonok gyermekeire felügyel,de olyan jellegű munkát,mint pl gyári munka,gyorséttermi munka,takarítás,konyhai kisegítés,el sem vállalna,ezt világosan megmondta

Nincsenek ambíciói,nem akarja magát tovább képezni....stb


2013. szept. 4. 13:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%

az én párom biztos nem :D

ő elvárja hogy egy nő legyen ambiciózus és tartsa el magát.

2013. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2013. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Önhibáján kívül nincs érettségije 25 évesen? Ráadásul kijelenti, hogy milyen munkákat nem vállalna el. Röhej.

Az ilyenek szoktak "véletlenül" teherbe esni.

2013. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
21%
Én igen!
2013. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Nem hangzik túl jól. Nálam nem szempont, hogy a nő pénzt keressen, elég ha nekem dolgozik. Viszont, ha műveletlen lusta és egyszerű az bosszant.
2013. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Furdal a kiváncsíság, hogy 25 évesen az - érettségit (elmondása szerint)önhibáján kívül nem tudta befejezni - pontosan mit takar?

2013. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan én nő vagyok, de szerintem se férfibe, sem nőben nem jó, ha valaki ennyire nem tesz semmit a saját jövőjéért, semmi ambíció nincs benne.

A férjem rokona ilyen, ő már 33 éves, az anyja nyugdíjából élnek ketten, életében nem dolgozott még, max. 1-2 óra gyerekfelügyelet a szomszédban. Nem életrevaló. Mondjuk neki van legalább egy teológia diplomája, de önéletrajzot még életében nem írt.

2013. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak a fő kérdést nézem, akkor nem lenne nagy gond, de alatta a kifejtés... Igazi "sült galambot a számba" típus.
2013. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%

Azzal nincs baj, hogy "csak" szakmunkás.

DE az mi, hogy nincs érettségije? Estin is el lehet végezni! 25 éves!!!!!

2013. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igen,el tudná végezni estin,de amikor ezt felvetettem neki, "Váltsunk témát!"
2013. szept. 4. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!