Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek egy...

Férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel, akinek semmi keresete, magasabb végzettsége nincs?

Figyelt kérdés

25 éves,a családjával él együtt,az érettségit (elmondása szerint)önhibáján kívül nem tudta befejezni,csak szakmunkás,szakács végzettsége van,de azt nem szereti,utál főzni,az édesanyjával,és a testvérével él együtt,tulajdonképp ők tartják el

Egy kis plusz pénzt úgy szokott keresni,hogy néha rokonok gyermekeire felügyel,de olyan jellegű munkát,mint pl gyári munka,gyorséttermi munka,takarítás,konyhai kisegítés,el sem vállalna,ezt világosan megmondta

Nincsenek ambíciói,nem akarja magát tovább képezni....stb


2013. szept. 4. 13:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
53%

13:41 vagyok


Párkapcsolatban annyi változna,hogy onnantól vagy teljes mértékben te tartanád el,vagy közösen a szüleivel.Miért menne el dolgozni ha eddig se ment el? Hisz van aki eltartja.

Említett lányt 27 évesen nem zavarja,hogy gyakorltilag a szüleitől kap zsebpénzt még mindig a dolgaira,a pasija fizet mindent ha mennek bármerre.

2013. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 yuda ***** válasza:
60%

Ha valakinek se keresete, se magasabb végzettsége nincs, ez önmagában nem kizáró tényező.

Sokkal inkább fontosabb, hogy milyen szándékok, ambíciók vannak benne, hogy ezen változtasson.

Ha semmi, mert mondjuk munkakerülő, lusta, kényes...nos ez már az a pont, hogy felejtős. Kimondottan saját maga ellensége lesz, aki ilyennel összeáll.


Vannak akik nem szeretnek főzni, oké. Esetleg dolgozni nem, oké. De az ember erőt vesz magán és egy felnőtt ember tudja, hogy

-ha van kedvem, ha nincs, akkor is meg kell tennem. Ezek nem lehetnek kedv kérdések.

Elég szomorú, hogy a szülei eltartják és nem kényszerítik, hogy változtasson ebből királylányos állapotból. -és elég szomorú az is, hogy ennek a leányzónak elég egy ilyen vegetatív élet.

2013. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
66%

"Férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel, akinek semmi keresete, magasabb végzettsége nincs?" - Kérdező, persze, a mostani párommal is így jöttem össze, lévén még gimnazista volt, tehát se keresete, se végzettsége...:)

Az egy másik kérdés, hogy egy semmirekellővel, akitől csak zsúfoltabban vagyunk de nem többen, viszont nyilván nem, és hát te egy ilyesmi embert írtál le... Én azt gondolom, hogy egy embernek legyen igénye rá, hogy valami értelmeset, hasznosat is csináljon, legyen értelme a létezésének, ne a másokon élősködésre rendezkedjen be... az nekem tök mindegy, hogy kinek milyen papírja van, ha csinál valamit, és azt jól csinálja. Az alantas dolog az nem az ilyen vagy olyan munka, hanem a másokon élősködés...

2013. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok!

Akkor leírom Nektek, mi történik egy ilyen nővel, ha lesz pasija.

Sógornőm: zsinórban 6 gyereket szült, a legkisebb 3 éves lesz. A külvilágról semmit sem tud, mert csak a gép előtt ül, nem mos, nem főz, nem takarít, a gyerekek után járó gyest és csp-ot egy-két nap alatt elveri. A pasijával nem foglalkozik, csak ha zsé kell neki, akkor ugat vele. A gyerekei felügyelet nélkül rohangálnak az úton, a fogyatékos gyerekével sem törődik. A lassan 3 évese nem lett beíratva az oviba, mondván itthon van. Erre törvényileg nincs joga, mert már minden 3 évesnek kötelező az ovi.

A másik: ő 3 gyereket szült, a középső 5 éves elmúlt, de akkora,mint egy 2 éves, de az orvos által kiírt vizsgálatokra nem viszi el. Az egy évese valószínű rákos, de nem engedi, hogy megvizsgálják.... koszos, retkes,nem fürdik, büdös, undorítóan beszél, ordít a gyermekeivel... a gyest és a csp-t már aznap elkölti, a főbérlőjét és a férjét meglopja...

És ezek szólnak meg másokat. Ma éppen én kaptam meg, hogy a gyes-ért és a családiért szülöm meg a 4. gyermekem. Nekem érettségim, szakmám, jól fizető állásom van, párom itthon a 3 gyerekkel, ő kapja a gyest és a családit, és a 3. gyermeknél elköttettem magam. A 4. úgy jött, hogy a doki hibázott az elkötésnél. Nálunk rend, tisztaság van, a gyerekek jól élnek.

Csak azért írtam le, mert ezek a nők, akiket így tartanak el másokban a szálkát is megtalálják, magukéban a gerendát sem. Plusz gondolhatjátok milyen sorsa van ezeknek a gyerekeknek.

2013. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ki a fene pontozza le a válaszokat?


Nem azért,de aki lepontozta őket,az magára ismert,vagy mi?

Valószínű,hogy ebből nem lesz semmi,mert itt nem arról van szó,hogy rossz helyzetben van,hanem hogy lusta tenni valamit azért,hogy előrébb jusson,de azt kiemeli,hogy milyen munka nem jöhet szóba?

Nem érzem úgy,hogy szemét vagyok,mert ez lesz a kizáró ok...aki meg annyira bőszen lepontozgat,jöjjön össze ő ilyen férfival/nővel,és tartsa el ő.....

2013. szept. 4. 14:06
 26/36 anonim ***** válasza:
59%

14:05: nem kötelező még 3 éves kortól az ovi,majd jövőre vagy utána vezetik be talán.


Kérdező: ne vegyél a nyakadba koloncot,tarthatod el,garantáltan terhes lesz védekezés mellett is,fizethetsz örökre gyerektartást,stb,stb.Vagy ha vele maradsz a gyerek miatt akkor főzhetsz,moshatsz takarithatsz,gyereknevelhetsz duplaműszak után is,mert ő egész nap facebookon fog csak lógni...

2013. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem zavar ha nincs valakinek érettségije, hanem csak szakács, fodrász, manikűrös, pék, szabó stb... mert ezek is mind-mind hasznos szakmák, hasznos és elengedhetetlen részei a társadalomnak. Ha véletlenül munka nélkül marad az sem zavar, ki lehet bírni azt is egy házasságban. Az sem zavarna ha lenne mondjuk 4 gyerek és azokat nevelgetné, feltéve ha megengedhetnénk magunknak anyagilag.

A kosz, a trehányság, lustaság, nemtörődömség zavarna, de ez nem érettségi kérdése...

2013. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
69%

semmit nem tud felmutatni 25 évesen és nem sül le a bőr a képéről? a családja sem teljesen 100as ha ebben az állapotban eltartják.

ha még különösebb extrái sincsenek a hölgyeménynek, akkor illene elmenni dolgozni, mert a két szép szeméért egy pasi sem fogja eltartani.

2013. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
77%

És igen! Tádáááááááááá!

az ilyen lusta, senkiházi, elkényeztetett, munkakerülö, beképzelt nők miatt nézik le az összes nőt..

2013. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
60%

Nem az a baj, hogy szakmunkás, bár igazából annak sem mondható, mivel nem dolgozik a szakmájában... Hanem, hogy szakképzettséget nem igénylő munkát élből elutasít, de tanulni nem akar. Egyértelműen kerülni kell az ilyen embereket.


És én is kíváncsi lennék, mit ért önhibáján kívül. Az, hogy nem volt kedve nem számít annak.

2013. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!