Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek egy...

Férfiak! Összejönnétek egy olyan nővel, akinek semmi keresete, magasabb végzettsége nincs?

Figyelt kérdés

25 éves,a családjával él együtt,az érettségit (elmondása szerint)önhibáján kívül nem tudta befejezni,csak szakmunkás,szakács végzettsége van,de azt nem szereti,utál főzni,az édesanyjával,és a testvérével él együtt,tulajdonképp ők tartják el

Egy kis plusz pénzt úgy szokott keresni,hogy néha rokonok gyermekeire felügyel,de olyan jellegű munkát,mint pl gyári munka,gyorséttermi munka,takarítás,konyhai kisegítés,el sem vállalna,ezt világosan megmondta

Nincsenek ambíciói,nem akarja magát tovább képezni....stb


2013. szept. 4. 13:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%

Valakinek keményen meg kéne neki mondani, hogy lusta senkiházi, aki az anyja szoknyája mögé bújik és még egy érettségit sem képes letenni, az egyáb munka meg büdös neki.


Mondjuk engem hidegen hagyna a dolog, nekem az ilyen ember valószínű nem is lenne a barátom.

Nem vagyok lenéző, nem érdekel különösebben érdekel ha valakinek nincsen diplomája, de legyenek életcéljai, és akarja megteremteni az életéhez szükséges dolgokat, tarta el önmagát, legyen ambíciózus.

2013. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Azzal sincs gond,hogy nincs érettségije...Nekem van ugyan és tudom,hogy sokakat pl kegyelemből átengedtek.Szóval tudást nem tükröz a papír róla.Azért nem vállalna el ilyen,olyan munkát,mert nincs rászorulva...
2013. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
60%

Semmiképp.


Nem a pénz miatt,hanem mert lusta és élőködő.


Van ilyen az ismerettségi körben,sok éve együtt vannak,a srác se keres sokat,így még mindig nem laknak együtt.A lány évek óta munkát keres,ami szakmája van,abban nem hajlandó,csak olyan helyre adja be,ahol vagy tudás kellene vagy szépség (csúnya is szegény,titkárnőnek nem veszik fel sehova).Már munkanélküli segélyt sem kap,szülők tartják el 27 évesen,illetve a párja.Főzni nem akar,dolgozni lusta,szépnek nem szép,srác bevallása szerint szexelni sem szeret.Senki nem érti hogy vannak még együtt.

2013. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

borítékolható,hogy ez a helyzet akkor sem változna,ha párkapcsolatban élne?

mármint így nem valami vonzó a kapcsolat lehetősége,de tegyük fel....

2013. szept. 4. 13:44
 15/36 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó, az a durva, hogy ilyen nőknek van párjuk és lány baromi vagány nőnek meg nincs, vagy rossz kapcsolata van...Elképesztő.

Amúgy a válaszom kategórikusan nem.

2013. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem azzal van a baj,hogy nincs keresete meg végzettsége,hanem, hogy ELVÁRJA, hogy eltartsák és nem is akarok dolgozni...
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
61%

Tudod mi változna ha összejönnél vele?

Te tartanád el, az anyja helyett.

Te hallgatnád, hogy semmilyen meló sem jó neki.

Te szolgálnád ki.

Te rajtad élősködne!


Értelmesnek tűnsz, szerintem te is látod, hogy ennek nincs jövője

2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
47%

Nem, mert lusta. Legalább egy négyórás melót vállaljon el, és vezesse mellette a háztartást.

Te tartanád el + vezetnéd a háztartást is.


De mit csinál az ilyen egész álló nap?

2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%

Nem hinném, hogy a párkapcsolat jó hatással lenne rá. Csak plusz egy ember, aki eltartaná, kisegítené, akin élősködhet.

Az ilyen típusú emberek egy esetben változnak: ha nincs más lehetőségük, összeszedni magukat vagy mehetnek az utcára.

Egyébként tapasztalatból mondom, hogy az ambiciózus magatartás belülről fakad, és ha nem az, te pedig arra vágynál, hogy az legyen, akkor megette a fene az egészet.

2013. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ő is abba a hibába esett, hogy a mostani életét finanszírozza a család, így úgy érzi, hogy nem is kell továbblépni. Azzal nem számol, hogy ez nem fog örökké tartani. És akkor fog rádöbbenni, hogy nem tud lépni, hiába szeretne.

Részemről akinek nincs munkája az ne finnyáskodjon. Én is a legtrágyább melót is elvállaltam, csak hogy legyen valami. Összeszorított foggal de csinálni kellett. Ha meg nem képzi magát akkor tényleg semmi esélye a jövőben. Pont most van abban a helyzetben, hogy ha akarna tudná képezni magát, tanulhatná amit szeretne.

Én nem jönnék össze vele.

2013. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!