Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ekkora különbség, a...

Miért van ekkora különbség, a nők, és a férfiak között?

Figyelt kérdés

Eskü nem az a célom,hogy provokáljak bárkit is,de ezt veszem észre,ha egy nő kitesz egy olyan kérést,hogy szinte semmi oka rá,de kiábrándult a párjából/férjéből,családjából mindenféle jó tanácsokkal látják el,hogy szinte ez törvényszerű,hogy ellaposodik a kapcsolat,biztos a csávó nem foglalkozik a nővel....stb.stb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Viszont,ha egy férfi írná ugyanezt,mindennek el lenne hordva,hogy milyen sunyi,kétszínű,hogy a nyálát csorgatja egy másik nő után,otthon meg már nem szeret lenni,menjen akkor a ribihez.....

Nem egy ilyen kérdéssel találkoztam már,utána lehet nézni,és mindennek el volt hordva,az illető.....

Ez nem igazságtalan?


2013. szept. 4. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a nők és férfiak közötti különbség, hanem csupán annak az eredménye, hogy ide 80%-ban unatkozó, otthonülő háziasszonyok járnak, na meg mellé sok csalódott, megkeseredett, életunt nő.
2013. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Kettős mérce + amit az 1. írt
2013. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért, mert a férfiak nem szeretnek kommunikálni. Nem ülnek le megbeszélni, hogy mi a baj, hanem neteznek, játszanak, közben a kapcsolat nem javul, nem szólnak, hogy valami baj van, aztán végül máshol keresnek boldogságot.
2013. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, hogy nő vagy férfi teszi fel a kérdést, a válaszok inkább attól függnek, hogy miket írt le a körülményeiről az illető. (Pl. ha csak kesereg hogy milyen rossz párkapcsolatban él és már nem bírja, és már másfele kacsingat, akkor persze, hogy azt tanácsolják neki, hogy hagyja el a párját és lépjen tovább, de ha azt írja, hogy rossza a kapcsolat, de azért szeretik egymást, most mit csináljon, akkor meg azt, hogy mentse a menthetőt). Nem a nem számít, hanem az élethelyzet és a kérdés. Sokszor nem is derül ki, hogy férfi vagy nő kérdez-e.
2013. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek a kérdezővel. Lehet szépíteni, meg mis-másolni, de azért eléggé nő párti ez az oldal!!!
2013. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a leírt körülményektől függ.
2013. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a körülményektől függ. Az első eset amit említettél, hogy valakinek ellaposodik a kapcsolata és kiábrándul a párjából nemtől függetlenül kisebb indulatot vált ki, mint a második, hogy egy másik nő (vagy adott esetben férfi) után csorgatja a nyálát, esetleg szeretőt tart.


A kérdésben, amit linkeltél, a másik irányába való kacsintgatást valószínűleg tényleg az ellaposodott kapcsolat váltotta ki, amiben nem tudom, ki a hunyó, talán mindkét fél. Ilyenkor könnyen belép egy harmadik.

Minden kapcsolatban lehetnek hullámvölgyek, a felek hozzáállásán múlik, hogy ezt hogy oldják meg és mi lesz a végkimenetele.

2013. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as jó nagy k...a lehetsz, ha az összes pasit ismered....

Kettős mérce működik, a nők a szentek, akármit csinálnak. Nőként felfordul a gyomrom...

2013. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy férfitől elvárja MINDEN ÉP EMBER, hogy legyen annyira ember, hogy ne rinyáljon, hogy mit kell tenni, hanem legyen FÉRFI, és oldja meg (ne interneten)...

A nők meg teszetoszák (akármennyire is fáj, de sokkal több külső ingerre van szükségük, hogy egy döntést meghozzanak, ezért is szeretjük őket, mert olyan kis "esetlenek", és feldobják a "monoton" férfi hétköznapokat, így egészítjük ki egymást. :D

Szóval ezért oltják le a rinyálós pasikat... szerintem 22f

2013. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, van azért itt más is. Egy pasastól eleve azt "várják el", hogy hűtlenkedjen. Így aztán ha valóban megteszi (vagy készül rá), beigazolódik az elvárás, és mindenki felhördül.
2013. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!