Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól végződik ez a...

Szerintetek jól végződik ez a dolog? A fiam sülve-főve, az egyik haverjával van. Csak amíg alszik addig nincs vele. Meddig tart az ilyen barátság?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek? Hogy kéne végződnie?
2013. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátságuk tarthat 40 évig, tarthat örökké, és lehet, holnap összevesznek egy lány miatt.

De az is lehet, hogy fiad homoszexuális.

2013. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel önmagában semmi gond szerintem.remélem normális srác és nincs miért aggódnod :)
2013. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek fogalmazd meg pontosabban,hogy mire is vársz választ és érdemes lenne tisztázni a fiúk korát!

de néhány lehetséges variáns:

1. A fiad 12 éves, együtt járnak bringázni, 2 hónap múlva új legjobb haverja lesz.

2. A fiad 16 éves, azért lógnak együtt mert a másik jó és élénk társaságba viszi

3. A fiad ugyanúgy 16, a haverjával füvezik délutánonként és később jár haza mert megvárja amíg elmúlik a hatás

4. A fiad 22 a barátja nem csak egy barát

lehetne folytatni a sort...

2013. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A fiam 25 éves. Itthon alig van, ami már engem nagyon idegesít. Enni jár haza és aludni.
2013. szept. 5. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Semmilyen más kapcsolata sincs, csak egyetlenegy haverja?

Ebben az esetben nagy gáz van.

Nem tehetsz semmit, mert 25 évesen már felnőtt, joga vanelrontania az életét.

2013. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

25 évesen már elég nagy, hogy elköltözzön otthonról, nem? :)

Dolgozik már?

2013. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dolgozik? Barátnője van/volt? Tervez már önálló életet?
2013. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont mint az anyám! 24 éves vagyok (lány) és folyamatosan a legjobb barátnőmmel járkálok el mindenhova. Ha tehetnénk mi is sülve főve együtt lennénk csak messzebb lakik egyenlőre. Vannak más barátaim is, de azokkal ritkán talizok. Anyám meg azon parázik hogy leszbik leszünk -.-"

Ne mard el a legjobb barátjától, nekem ez a viselkedése anyámnak rontott a kapcsolatunkon (mármint anyámmal) és ragaszkodunk még jobban a barátnőmmel.

2013. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig kevés az infó. Hozzak harapófogót?
2013. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!