Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elég bunkó dolog, hogy nem...

Az elég bunkó dolog, hogy nem gondoltak rám a "barátaim" nem? Vagy mindenki ezt csinálta volna?

Figyelt kérdés

Áthívtak, filmezni, tudták, hogy megyek már előző nap lebeszéltük. Utána aznap felhívtam őket, hogy megyek.

Átmegyek, erre látom, hogy ott egy családi pizzás doboz.

Mondom: "Ti megettétek az egészet, és egy kis szeletet nem voltatok képesek nekem hagyni?" "Hát, nem tudtuk mikor jössz!" "Nem igaz! 1,5 órája hívtalak, hogy most indulok!"

"Jó, de nem volt több..." persze hogy nem volt... -.-'


Mondjuk ha 3 családi pizzát rendeltek volna, elhiszem, hogy azt is megzabálják simán.


Most nem érdekel, hogy nem hagytak nekem, kit izgat!

De elég bunkó dolog, hogy tudták, hogy jövök, erre megették az egészet, és utána még semmi, bocsi, legközelebb hagyunk, nem! Még nekik állt feljebb!

Ennyit számítok nekik?



2013. aug. 13. 09:26
 1/6 anonim válasza:
Ne gondold már ennyire túl az életet. Nem hagytak pizzát. pont.
2013. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendeltek egy pizzát, kifizették, megették, pont.

Mi akadályozott meg abban, hogy rendelj magadnak?

2013. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van,rendelj máskor egyet magadnak,és probléma megoldva. Ha lett volna benne pénzed,még esetleg megértenélek.
2013. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ez tök normális dolog! éhesek voltak aztán megették ennyi! most nehogy már ilyenen kapd fel a vizet xD

miért éhen haltál gondolom nem csak a pizza létezik (jó mondjuk nekem az a kedvencem :D )

2013. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mysticista ***** válasza:
ők jót akartak. a pizza hízlal. megmentettek egy kalóriabombától
2013. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán a nagy probléma...
2013. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!