Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a családo...

Mitől lehet az, hogy a családom nem fogad el engem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a család fekete báránya...amit az öcsém csinál hülyeségeket az sose számít, ha haza kell hozatni a kocsit az ország másik feléből akkor van egy ejnye bejnye...semmit nem segít.


Ha én haza jövök a munkából és nem vasalok ki akkor anyám kiakad ordít...azt ha szólni merek h talán nem kellene ennyire utálni én vagyok a legszemetebb ember h ez őt mennyire bántja. Ma is ilyet szól anyám, h jó ha lesz egy olyan lányom mint én mert akkor majd megtudom...



A munkatársaim viszont tök szeretnek, elfogadnak, az ügyfelekkel is nagyon jó a kapcsolatom, ami látszik abból is, hogy többen járnak hozzám, beszélgetnek csevegnek velem...


Most akkor mi a baj???


2013. szept. 6. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Te is elutasító vagy a családoddal? Hogy csak azt kapod, amit adsz? Csak kérdés.
2013. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örök igazság, hogy amíg mi nem változunk, addig a környezet is ugyanúgy reagál ránk, mint eddig. Szóval a megoldás kulcsa Benned van. Akár úgy, hogy ezután kiállsz magadért, akár úgy, hogy rájössz, mégiscsak van Benned némi provokatív viselkedés, vagy éppen áldozati bárány viselkedés a családod irányába. Ezt Neked kell tudnod. Próbáld olykor kívülről szemlélni magad és az eseményeket.
2013. szept. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Igen, magadba nezni sosem art :) De neha a szulok valoban kiveteleznek az egyik gyerekkel, mert ok sem tokeletesek. Azt gondold vegig, hogy esetleg mi az, amiben nagyon kulonbozol toluk es akar a testveredtol is. Neha nagyon kulonbozunk a szuleinktol, es ezt nekik/nekunk is nehez elviselni. Lehet, hogy ez nem is tudatos naluk. Mindenesetre ha van lehetoseged probalj onallo eletet elni, koltozz el es egybol kivulrol latod a dolgokat. Sokszor ez segit a kapcsolat helyreallitasaban. Megprobalhatnal beszelni is veluk egy olyan pillanatban, amikor nyugodtak, jo kedvuek vagytok mindannyian, es ne tamadoan tedd!
2013. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De amúgy igen.. Én középső vagyok és általában én szívok..Én csinálok mindent a házban és engem erő szeretettel szívat édesapám..Van amikor édesanyám is beáll hozzá.. És Bátyám semmit sem csinál még én suliban vagyok/dolgozok mire haza érek fel kell és elmegy valamerre én meg neki állhatok mindennek..
2013. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!