Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántott apum, de...

Nagyon megbántott apum, de nem tudom, hogy foglalkozzak e ilyenkor vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom jo helyre irok e. Apum részegen jött haza és elég durva dolgokat vágott a fejemhez. Van ez a mondás : "Részeg ember igazat mond" vagyis valami hasonlo.. Valaki szerint ez igaz?
2009. nov. 2. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tudatában annak miket mondott. Szerintem ha kijózanodik, akkor ülj le vele és beszéld meg vele azt amit a fejedhez vágott. Lehet nem is úgy gondolta. Most ezen semmiképp ne rágódj.
2009. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem kell hogy ezen rágodjak, de annyira megbánt ezzel és hiába mondom neki..
2009. nov. 2. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kijózanodik, akkor kérdezz rá ezekre a dolgokra. Hogyha meg van valóságalapjuk a dolgoknak, amiket részegen mondott, akkor végülis igazak..
2009. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyire érzed igaznak azt, amit mondott?
2009. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy igaz... Volt, ami az volt, de a többi inkább..nem is tudom..rosszat akart, rosszat kivánt..
2009. nov. 2. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijózanodott, akkor küld el a fenébe!

Nem írtál előzményeket, hogy miért és mit is vágott a fejedhez, de az, hogy részeg nem mentség, hogy durván beszéljen veled! Remélem tettlegesen nem bántalmazott...

Az enyém is annak idején mindennek elhordott ok nélkül, ahelyett, hogy a kocsmatöltelék haverjaival mocskolódott volna, másnap meg eljátszotta, hogy nem emlékszik semmire. Undorító alkoholisták!!!

Most meg nehezen viseli, hogy nem úgy tekintek rá mint egy apára. Ja, kérem... késő bánat...

2009. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!