Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Ne...

Mit tennétek a helyemben? Ne foglalkozzak vele? Vagy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Párom nagyon rákapott a facebookra. (Szerintem egy hülyeség) És számos ilyen ismerőse van, elsősorban csajok. Ezek a csajok mindent kiírnak üzenőfalára, nem mondom hogy férleérthető, de szerintem felesleges dolgokat.

Pl. üzenőfalon köszönnek meg valamit, amit párom kölcsön adott. Vagy csak írnak valami kedveskedőset. (Teljesen jelentéktelen dolgok) Párom erre kommentel és van, hogy ott...üzenőfalon beszélnek meg mindent. kb. 10-20 komment (Ez ritkábban fordul elő)

De engem mégis zavar, ha valaki megnézi párom adatlapját idegen nők kommentjeivel van tele.

Már gondoltam rá, hogy én is írok neki de én pedig abszolut nem vagyok az az "üzenőfalon mutatom ki az érzéseimet, vallok szerelmet" típus.

Másrészt pedig 25-30 korosztályról van szó, szerintem ezek pedig gyerekes dolgok.

Mit gondoltok ne foglalkozzak vele? Vagy néha én is írjak valamit, amivel egyértelműsítem mindenki számára, hogy én vagyok a barátnő ők pedig az "ismerősök"?

Lehet, hogy hülye kérdés volt, bocsi! :)


2011. szept. 8. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele a gondjaid!
2011. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van ott egy olyan lehetőség is, hogy ki lehet írni "kapcsolatban" sőt tovább megyek azt is hogy kivel! Be van ez állítva? 25-30 as korosztálynak igencsak ciki a sztori. Én agyvérzést kapok már az ilyen mindent ki ír-os ismerőseimtől, de ahogy látom a párod is benne van a "játékba" mert nem kéne mindenre válaszolni!
2011. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem írnék a helyedben. Ha ez a szemedben gyerekes dolog, akor ne süllyedj az ő szintjükre. Egyébként hasonló a hozzáállásom ezekhez az üzenőfalas írogatásokhoz... 18/L
2011. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavarna, a helyedben megbeszélném vele a dolgot.
2011. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos benne van a játékban! De ezzel nem tudok mit kezdeni!:(

Nincs kint nála, hogy kapcsolatban azt mondta majd kiírja, ha én is! De én nem akarom...utálom az ilyet. A magánéletem csak rám tartozik nem az összes ismerősömre, én szinte semmit nem írok ki magamról. Néhány kép és alig nézek fel.

Ő pedig nagyon is aktív.

2011. szept. 8. 22:07
 6/14 anonim válasza:
100%

Szia!


Nem, nem volt hülye kérdés! Én csak annyit szeretnék neked mondani, hogy ha a párod minderre fogékony, tehát tetszik is neki, hogy minden nőnemű ismerőse a te szemed láttára "kacérkodik" Vele, akkor az már rég rossz. Tudom, nem ezt akarod hallani, de sajnos így van.


Én pedig azt az ötletedet, miszerint Te is válj facebook függő, "mindent kiírogató és mindenre like-oló"-vá, sürgősen elfelejteném. Te csak azért, mert a helyzet így kívánná, ne változz meg! Inkább ülj le egy komoly beszélgetésre a pároddal. És azt az időt, amit a facebook előtt töltene, inkább töltse veled, kettesben. Ha ezt a "felajánlást" elfogadja, előbb utóbb a lánykoszorú is "lekopik". Hisz' ha nem online, nincs is kinek... Csak sajnos ehhez Ő is kell.


Sok sikert, de igazából nehéz lesz ezen változtatnod, ha ő nem akar. Így vagy megszoksz, vagy megszöksz... Ha egy véleményre vagy kíváncsi, én nem tudnám ezt a helyzetet "eltűrni", így ebben az esetben a második verzió lépne érvénybe. Drukkolok!


L

2011. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tedd ki h kapcsolatban és azt is hogy kivel:)Jelöld be a nevét:) ENNYI BŐVEN ELÉG
2011. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelöld be nyugodtan, és azt is hogy vele! Akkor majd látja a sok luvnya hogy nem szabad préda. Bár gondolom ezt alapból tudják, úgyhogy ne a lányokra összpontosíts hanem arra hogy a párod mit csinál, mert elég gáz 25 fölött az ilyen viselkedés.
2011. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, hogy téged ez mennyire zavar. Képzelje bele magát a te helyzetedbe. Mit szólna hozzá, ha te csinálnál ilyeneket és irogatnál mindenféle fiúkkal. Én a helyedben nem írnék semmit, mert azzal csak örömet szereznél a több lánynak. Mosolyognának egyet, hogy féltékeny vagy.

Másrészt viszont, te ismered a párod, neked kell tudnod, hogy ezeknek az irogatásoknak van-e jelentősége. Lehet, hogy csak szórakozik és nem kell semmi komolyra sem gondolnod. Azt neked kell érezned, hogy a párod mennyire szeret. Mert, amíg te fontosabb vagy neki, mint ezek a láynok és a facebook úgy egészben, addig nincs gond. Ha viszont felmerül benned valami gyanú, hogy esetleg megcsal, akkor azt minél hamarabb derítsd ki. Én a helyedben megnézném az összes lány adatlapját, hogy kik ők, van-e párjuk.... honnan ismerik a barátodat... stb. Szóval, ha van valami gyanú, akkor kezdj el nyomozni. De ha megbízol a párodban, akkor ne foglalkozz vele túl sokat. Remélem valamit segítettem :)

2011. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom kirakni. Plána nem így, hogy párom mindent kiír magáról, mindenki irogat neki.

Most lehet bután hangzik, de már kezdem cikinek érezni a saját párom a hülye viselkedése miatt. Felnőtt férfiról van szó és nem fogom fel, hogy ilyen "problémákkal" kell foglalkoznom! Elkeserítő.

2011. szept. 8. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!