Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz mostohával hogyan...

Gonosz mostohával hogyan lehetne jól kicseszni? HELP!

Figyelt kérdés
Sajnos apám egy kétszínű, sunyi, alattomos nővel él együtt. Nagyon szeretnék valahogy kib@aszni vele. De úgy , hogy ne derüljön ki, hogy én voltam. Ha már ő is kétszínű én is az leszek vele szemben. Légyszives segítsetek! Akármilyen csínt , kicseszést írhattok, örömmel fogadom őket.
2009. nov. 2. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Küldj neki egy csokrot, és írj hozzá egy kísérőkártyát, amibe olyanokat írsz, hogy "alig várom már, hogy megint együtt legyünk én kis vadmacskám", vagy "jó volt a tegnap este, ismételjük meg minél előbb". Akkor azt hinné apud, hogy megcsalja a mostohád, megrendül a bizalma és valószínüleg tönkremegy a kapcsolatuk.

De nem hiszem, hogy a kics*szés a legjobb módja a dolognak, talán le kellene ülnötök beszélgetni együtt, ha valami baj van. Sok sikert, majd írj, mi volt!

2009. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jónak hangzik a dolog amit írtál, tehát ha az én párom kapna ilyen csokrot biztos kiverném a dilit, de az a baj, hogy apám az pont az ellentétem. Inkább magába tartaná a dolgot és örlödne magában, nem balhézna. Tehát ez az én esetem sajna nem kivitelezhető. Azért köszi:D
2009. nov. 2. 22:51
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom mit szólnál ha apád akarna beleugatni a kapcsolatodba! Nem neked kell szeretni a nőt,hanem apádnak!!
2009. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem csodálom, hogy utál a mostohaanyád.
2009. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze ígyvan. legyél kétszinű.
2009. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
57%
menj el tökhintóval egy bálba és hagyd ott az öregnő cipőjét. vagy dugasd meg a pasiddal
2009. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jaj hát így könnyű ítélkezni....Nem akartam már ide regényt írni, hogy az a nő milyen alattomos és miket csinál apám háta mögött. Csak apám annyira elvakult és szerelmes, hogy nem veszi észre. Nem belepofázok a kapcsolatába, csak nem akarom, hogy apámat szép lassan lehúzza. A saját szememmel láttam a telefonjába egy másik pasastól szerelmes sms-eket!!! Nem ez volt az első dolog amivel már így lebukott elöttem....Sajnálom, hogy sok ember ilyen véleménnyel van rólam, de nem kis gyerek vagyok már hanem felnött férfi és csak apámat szeretném megóvni, megkímélni egy élősködő kígyótól!!!!
2009. nov. 2. 23:53
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

hát én azt hittem, hogy 15 éves csajszi vagy. mert kb. azt nívót képviseled.


amit vetsz, azt fogsz aratni. ha bosszút vetsz, bosszút fogsz aratni. ha felnőtt vagy, akkor költözz el és hagyd h apád úgy élje az életét, ahogy jónak látja.


és te is kiegyensúlyozottabb, boldogabb leszel, ha nem ilyenre fecséreled az energiádat.

2009. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene az apád kapcsolatába beleszólnód, ha valami nem stimmel a nővel, ő is rá fog jönni előbb-utóbb...


Azért azt elárulnád, hogyan került hozzád az apád nőjének a telefonja???... Ha az apád nem kutat benne, akkor te miért???...


Ha veled szemétkedik a nő, akkor kerüld ki, rázd le, de az, hogy szervezel neki egy álcsapdát, ez elég alattomos dolog... Lehetséges, hogy ő kétszínűen viselkedik veled (ezt nem tudhatjuk), de attól még nem kell neked is lesüllyedni erre a szintre!

(Lehet, ő annyira dörzsölt, hogy soha nem derülnek ki a sunyi dolgai, de te tuti le fogsz bukni, ezzel te magad fogod azt bizonyítani az apádnak, hogy veled van a baj, a mostohaanyád meg egy "szent", hogy EZT ki kell bírnia tőled.)


Ha nem szimpatikus neked a mostohaanyád, akkor költözz el otthonról vagy menj hozzájuk minél ritkábban... Vagy ha már nem laksz otthon, az apáddal külön találkozzatok...


Hagyd békén a mostohaanyád, mert könnyen elveszítheted az apádat is!!!

2009. nov. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem elbeszélgethetnél őszintén apukáddal arról, te miket tapasztalsz. De higgadtan és semleges hangnemben, mert ha kiérzi a hangodból az ellenszenvet vagy a gyűlöletet, úgyis a védelmező ösztön fog felülkerekedni benne. Ne feledd, az a nő apukád asszonya, akivel egy ágyba fekszik minden este. Esélyed sincs ellene apádnál, ennek tudatában beszélj vele. Ha azzal a hozzáállással beszélsz vele, hogy te szereted őt, ezért figyelmeztetni szeretnéd azokra a dolgokra, amik előtted már lelepleződtek, jó úton jársz. De ne az legyen a célod, hogy levakard róla a mostohát. Ebben ő úgysem lenne partner.

Ha szakít vele, erre az elhatározásra neki kell eljutnia. Ha te erre nyomod, pont az ellenkezőjét éred el vele.

2009. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!